Badem Çakır

Badem Çakır

Çevirmen
9.0/10
35 Kişi
·
14
Okunma
·
0
Beğeni
·
209
Gösterim
Adı:
Badem Çakır
Unvan:
Çevirmen
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
Gönül Yaman Akcalı
Gönül Yaman Akcalı Kehanetler: Gelecekte Sizi Neler Bekliyor 2005 - 2100'u inceledi.
263 syf.
·3 günde
Corona virüse yorumlanabilecek kehaneti ile ünlü olan bu kitabı merak edip okuyayım dedim. Ama baştan sona çok sıkıldım. Farklı farklı medyumların söylemlerini, bilimadamlarının hesaplamalarını, incil ayetlerini toparlamış. Bir sayfasında söylediği şeyin zıttını başka bir sayfasında söylüyor. Zaten inanmıyorum kehanet olaylarına, bir kez daha altının ne kadar boş olduğunu görmüş oldum.

Gereksiz bir kitap, ben atlaya atlaya okudum, siz hiç okumayın :)
263 syf.
·1 günde·6/10
Merhaba siz güzel insanlar..

Kitabı okuma konusunda size söyle bir önerim olacaktır, eğer ki geleceği anlama veya bilme konusunda merak duygularınız varsa okumanızı öneriyorum.. ayrıca geleceği günden güne tekrar eden yani sürekli zikredilen olgularda aramak mümkün olacaktır. Sürekli tekrar edilen şeyler nelerdir diyecek olursanız tabi ki 'Din ' olgusudur..

Kitabı anlamak biraz güçlükler yaşatabilir ama dini terminolojileri bilirseniz rahatlıkla anlamanız mümkün.
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes Kehanetler: Gelecekte Sizi Neler Bekliyor 2005 - 2100'u inceledi.
263 syf.
·2 günde·8/10
Eseri pdf formatında okuma şansım oldu. Maalesef ki çevirisinde, bariz bir şekilde Google'dan destek alındığı için detaylı inceleme fırsatı bulamadım. Genel hatlarıyla incelediğimde bile, çok yönlü fikirlere ne denli açık bir kitap olduğunu gördüm.

Şu an tüm dünyayı sarsan virüsle ilgili ortaya atılan teorilere pek şaşırmadım doğrusu. Çünkü bu virüs tipinin farklı oluşumları, - bilinen haliyle en az - 20 senedir doğada bulunmakta ve açık bir dille de, şu tip bir virüstür ifadesi kullanılmamış. Öte yandan 10 sene sonrasında yeniden ortaya çıkıp tamamen yok olacak denmesi ilginçti tabii.

Naçizane bir spoiler verecek olursam, 2050'li yıllara doğru ortaya çıkması öngörülen Atlantis kıtası oldukça heyecan verici bana kalırsa...
Merhaba ben murad. Burada ilk kez bulunuyorum. Hic kitab seven biri olmadigim icin sadece bu Kehanetler 2005-2100 silviya brown yazdiklarini merak etdigim icin dunyamizi farkli kilan yoneticilerini arasdirmayi sevdigim icin burada bulunmaktayim. Korona virus nedeniyle tum dunya aci hastalikla ugrasiyor. Simdi neler yapa biliriz ve ya neler yapdigimiz icin bunlar bize bulasiyor onu arastiriyorum. Her kese iyi okumalar ve sahil oldugumuz hayatin kiymetini bilmeliyiz bence. Mutlu yillara ve iyilik yapmaya devam etmeliyiz.
Gelecekte olanlar kehanet bulgileri medyum. Ve on
Goruculuk bilgi
Cok guz,el kitap sevdim hu kitapi
Enteresan kitap dunyada olan hadiseler dunayada olanlar tabiatin varliklari

Yazarın biyografisi

Adı:
Badem Çakır
Unvan:
Çevirmen

Yazar istatistikleri

  • 14 okur okudu.
  • 19 okur okuyor.
  • 357 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.