Berrak İdiman

Berrak İdiman

Çevirmen
7.8/10
12 Kişi
·
40
Okunma
·
0
Beğeni
·
37
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
32 syf.
·Beğendi·9/10
Kitap Yorumu//Dev Zıplak-Julia Donaldson~Helen Oxenbury
.
.
.
Tavşan bir gün evine doğru zıplarken deliğinden gelen yüksek bir ses duydu. "Ben Zıplağım! Herkese korku salarım!" Tavşanın arkadaşları Kedi, Ayı ve Fil yardıma koştular ama delikten gelen sesin kime ait olduğunu öğrenecek cesaretleri yoktu. Peki ama Dev Zıplak da kim?
.
@hep_kitap 'tan çıkan minnoş mu minnoş, harika çizimlerle dolu bir çocuk kitabı. 3-6 yaş aralığındaki çocukların bayılacağı bir kitap olmuş. Büyük korkuların altında aslında tahmin bile edemeyeceğimiz şeylerin çıkabileceğini anlatan Dev Zıplak, miniklere güzel dersler verecektir.
28 syf.
·Beğendi·9/10
Kitabın neden tüm dünyada çok satanlarda olduğunu anlayabiliyorum. Zira yazarın aklı bir çocuk gibi çalışıyor. Çizimleri hareket içeriyor, tema içeriyor. Tavşan scooterla aşağı kayıyor, yukarı kayıyor, takılıp düşüyor. Dizi kanıyor, arkadaşı ona yardım ediyor. Scooterını izinsiz aldığı için özür diliyor. Buna rağmen kendisine yardım ettiği için teşekkür ediyor... Her karesi burada ne oluyor sorusuna yani kitabı beraberce ilgiyle okumanıza imkân veriyor ve verdiği mesajlar çok olumlu. Serinin tamamını almayı düşünüyorum.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 40 okur okudu.
  • 9 okur okuyacak.