Braden Kowitz

Braden Kowitz

Yazar
6.1/10
7 Kişi
·
23
Okunma
·
0
Beğeni
·
194
Gösterim
Adı:
Braden Kowitz
Unvan:
Yazar
Girişimcilik ekosistemine dair öğrenebileceğiniz, sorunlarla baş edebileceğiniz her tur pratik bilgiye bu kitaptan ulaşabilirsiniz, çok akıcı 2 günde okudum
Sonsuz toplantılarda vakit harcamak ve sonrasında da ekip ruhunu geliştirmek adına bowling salonunda bir araya gelmek değil, bunun yerine insanlar için gerçekten önemli bir şeyler yapmak üzere çalışmaktır.
332 syf.
·Puan vermedi
Scrum kitabının devamı niteliğinde bir kitap. İs hayatında sorunları kısa zamanda kalıcı şekilde çözmek için yapılması ve yapılmaması gereknleri anlatıyor
332 syf.
·4 günde·Beğendi·10/10 puan
Prıblemlerinizi çözebileceğiniz, yoğunlaştırılmış iş metodu olarak düşünebilirsiniz.
Planı, verimli, kalıcı çalışma için iyi bir yöntem
327 syf.
·13 günde·Beğendi·7/10 puan
Bir hafta da yeni fikirleri veya ürünleri hayata geçirmek ister misiniz ? İşte size yol, tabii cümle yanlış anlaşılmalara yol açabilir, izah etmeye çalışayım, ama bir hafta ürün, tanıtım vb. yapmak değil aslında; bunun için fikir geliştirip onu bir prototip ile taçlandırıp test etmek. Bunun amacı büyük kaynaklar harcamadan fikirin başarısını çok daha az maliyet ile test etmek. Bu şirket ve kurumlara büyük faydalar sağlayacağı kesin.

İşte yukarıda bahsettiklerimi nasıl gerçekleştirebiliriz sorusun cevapları bu kitapta, bu yapıya kitabın isminden anlaşılacağı gibi Sprint deniyor. Kitabı yazan insanlar bu konun uzmanları (kendileri https://www.google.com da çalışıyorlar) olup bunu bir çok kez yapmışlar.

Gelelim içeriği basit, anlaşılır ve örnekli anlatımlar oldukça güzel, çeviriyide beğendiğimi söylemeden edemiyeceğim. Kısa konu ile ilgilenenlere tavsiye ederim, yeni fikirler verecektir. Kendi adıma umarım bir gün bu kitaba ihtiyaç duyacağım bir gün gelir.

Yazarın biyografisi

Adı:
Braden Kowitz
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 23 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 23 okur okuyacak.