Brian James

Brian James

Yazar
8.0/10
4 Kişi
·
4
Okunma
·
0
Beğeni
·
6
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
160 syf.
·8/10
Serinin üçüncü kitabı da ayrı bir güzeldi. Lanetli bir hazine buluyorlar ve mürettebat hasta oluyor. Küçük korsanlar bu lanetli hazineden kurtulma peşindedir. Sonrasında da korsan çocukların bir araya geldiği Korsan Kampı'na gidiyorlar. Birbirinden farklı yarışmalar vardır ve birinci olmak için yarışırlar.
160 syf.
·8/10
Ve serinin son kitabını da bitirdim. Genel olarak çok güzeldi. Küçük korsanların bir işe yaramayacaklarını düşünüyorlar ama onlar büyüklerden daha da faydalı işlere imza atmış oluyorlar. Bu kitapta da Batık Gemi Geçidi'ne gidip hazine arıyorlar. Bakalım bulacaklar mi?
160 syf.
·8/10
Yine güzel mi güzel bir çocuk kitabı okudum. Psikolojik danışman tarafından da incelenmiş bir kitap. O yüzden çocuklarınıza okuyabilirsiniz, okutabilirsiniz. .
.
Deniz Faresi hazine bulmak için Yılan Adası'na doğru giderken Pete ve arkadaşlarının bir hedefi vardır. Hazineyi ilk kendilerinin bulmasını istiyorlar. Adanın da laneti vardır. Bakalım bu lanetten kurtulabilecekler mi?
160 syf.
·8/10
Serinin bir diğer kitabı da bitti. Bu kitapta da Deniz Faresi saldırı altındadır. Korsan çocuklar kendilerinin de bir şeyleri başardığını göstermek istiyorlar lâkin Çürük Diş onlara sürekli engel oluyor. Çocuklar öğrenmeye ve bir şeyler yapmaya çok istekliler ama gel gör ki Çürük Diş hep engel.