Brian Windhors

Brian Windhors

Yazar
9.7/10
3 Kişi
·
7
Okunma
·
0
Beğeni
·
23
Gösterim
Adı:
Brian Windhors
Unvan:
Yazar
Doğum:
Akron, Ohio, ABD, 29 Ocak 1978
Warriors 24-0 'lık tarihi bir sezon başlangıcına gidip rakiplerini tek tek parçalarken, Lebron'un onları Cleveland ile kıyaslayıp kendi takımının ne denli eksik ve yaralı olduğunu görmesinin sancıları büyümeye devam ediyordu.
Kuzeydoğu Ohio'da hiçbir şey size kolayca verilmez. Her şeyi sizin kazanmanız gerekir. Sahip olduğunuz her şeyi ancak çalışarak elde edebilirsiniz.
Ben bu meydan okumayı kabul etmeye hazırım. Evime geri dönüyorum.
"at sürüp kılıç savurabilirim; ne acıdan korkarım ne de ölümden."
"neden korkarsınız hanımefendi?" diye sordu adam.
"kafesten," dedi kız
390 syf.
·8 günde·Beğendi·10/10
İncelemeye geçmeden önce kitap için bir daha @Hani_derler_ya çok teşekkür ederim.

Kitap Lebron James'in Miami Heat den tekrar evine Cleveland'a dönüş hikayesini anlatıyor. Miami de iken 4 final 2 şampiyonluk gören Lebron evine dönmeyi ve oraya borcu olan şampiyonluğu almak için dönüşünü içeriyor.

Lebron'un dönüşünden sonra takımını tekrar finale çıkarıyor ama birkaç talihsiz sakatlık geçiren takım arkadaşları da olunca şampiyonluk Warriors'a gidiyor.

Sonraki sene yine aynı iki takım finale kalıyor ama finale kalırken Warriors rekor ile 73-9 derece ile geliyor.

Final serisinde durum 3-1 Warriors lehine iken Clevelandlı oyuncuların pes etmemesi, takım içi konuşmalar, oyuncuların ne hissettikleri çok iyi aktarılmış.

3-1 den tarihî dönüş ile gelen şampiyonluk bir kez daha Lebron James'in ne kadar iyi ve özel bir oyuncu olduğunu gözler önüne seriyor.

Basketbolu seviyor ve takip ediyorsanız bence okumanız gereken çok güzel bir kitap.
390 syf.
·19 günde·Puan vermedi
Eğer bir basketbolseverseniz bu kitabı çok beğeneceksiniz. Kitabı okurken Lebron James’in 2014’teki Cleveland’a dönüşünden itibaren 2016 yılındaki şampiyonluğuna kadar geçen süre gözünüzde canlanıyor ve Lebronun başarılı olmak için ne kadar çok çalıştığını, rakip takım oyuncuları ve taraftarlar ona hakaret ederken kulaklarını tıkayıp eleştiri ve hakaretlere her zaman sahada nasıl cevap verdiğine daha yakından tanık oluyorsunuz. Basketbol ile ilgiliyseniz mutlaka okuyun derim.

Yazarın biyografisi

Adı:
Brian Windhors
Unvan:
Yazar
Doğum:
Akron, Ohio, ABD, 29 Ocak 1978

Yazar istatistikleri

  • 7 okur okudu.
  • 11 okur okuyacak.