C. J. Grant

C. J. Grant

Yazar
7.5/10
17 Kişi
·
84
Okunma
·
1
Beğeni
·
479
Gösterim
Adı:
C. J. Grant
Tam adı:
Charles Jameson Grant
Unvan:
İngiliz Yazar ve Çizer
1. Kısım'dan Alıntı:::

" 31 Ocak Cumartesi

Sevgili günlük bugün hayatımın en güzel günlerinden birini yaşadım. Craig'den sonra ilk kez birine karşı çok yoğun hisler besleye bildiğimi fark ettim. Kalbimi çarptıran kişinin adı Newton. Cloudia'nın kuzeni ve üstelik mükemmel dans ediyor.

Kalbimdeki kuru topraklara su veren Newton... Görsen günlük, kızıl saçları ve kahverengi gözleri ile kalbimi benden aldı. Onu daha önce nasıl görmediğime inanamıyorum, aynı okuldaymışız hem de... Öyle güzel bakıyor ve öyle güzel dans ediyor ki anlatamam. Sanki dans ederek dünyayı yeniden kuruyor gibi Elleri ve duruşu bir kuğu gibi narin ama bir o kadar da erkeksi. Ah Newton...

Newton hakkında çok genel bilgilere sahip olmama rağmen ona karşı böyle yoğun duygulara beslenemem ilginç. Ama aşk da böyle bir şey değil mi zaten? Şimdi: bakalım onun hakkında neler biliyorum? İlk olarak, Rouse Hill Lisesi'nde okuyor ve 9. sınıfta. Harika dans ediyor, geçen yılın liseler arası dans yarışmasının birincisi. Derslerinde başarılı. Saygılı ve yakışıklı. İşte bu kadar. Sanırım bu bilgiler bile onun ne kadar mükemmel bir erkek olduğunu kanıtlayabilir. Ah tabi bir de kendisi Cloudia'nın kuzeni. İşte bu benim için tesadüf. Onunla ilgili öğrenmek istediklerimi Cloudia'ya sorabilirim. Ve belki Cloudia bizim daha sık görüşmemizi sağlayabilir. Lütfen Tanrım Newton'la görüşmem için bana tonla fırsat yarart! Lütfen lütfen lütfen! "

Sayfalar: 25. ve 26. sayfalar


İyi Okumalar...
Okul demek sürekli olarak yeni şeyler yapmak demek. Öğretmenler her gün farklı şeyle geliyorlar. Şimdi de başımıza etkinlikler çıktı! Hafta sonları okula gelmediğimiz tek zaman ve bundan sonra cumartesi günleri bir saatimizi kendi seçiminiz olan bir etkinliği yaparak geçirecekmişiz. Hafta sonları benim yapmak istediğim tek etkinlik uyumak! Yani Anlaşılacağı gibi bu berbat bir haber!
320 syf.
·Beğendi·10/10
1. KISIM: Yeni Şehir, Yeni Arkadaşlıklar
" Merhaba sevgili günlük. Benim adım Celine. Sydney'e yeni taşındım. Babam bir teknisyen. Daha önce Maryboroungh'da, Kuzey Yolu'ndaki tren raylarının bakımını yapmakla görevli olan babam, şirketi tarafından Sydney'e gönderildi. Annem ise kocasını seven her kadın gibi babama destek vermek için, Maryboroung'daki pasta dükkanını kapatıp Sydney'e onunla birlikte gelmeyi kabul etti. Bana gelince, Sydney'e gelmek benim tercihim değildi ve daha şimdiden eski evimizi özleme başladım bile. Buraadaki tek arkadaşım sensin. Biliyormusun sevgili günlük, ben hayatımda ilk kez bir defterle arkadaşlık ediyorum....."


Arkadaşlar bu kitabı okumanızı tavsiye ediyorum:DD

İyi Okumalar...
208 syf.
·1 günde·Puan vermedi
Nddndndndjdjbdjxjcjcjcncnxnxnnnxbdnxxnnddnxnjxjdjdjjxbnbbnjjcjxhxhxhzhxh️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️

Yazarın biyografisi

Adı:
C. J. Grant
Tam adı:
Charles Jameson Grant
Unvan:
İngiliz Yazar ve Çizer

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 84 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 17 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.