1000Kitap Logosu
Cassie Mae
Cassie Mae
Cassie Mae

Cassie Mae

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
7.4
10 Kişi
23
Okunma
0
Beğeni
404
Gösterim
Unvan
Roman Yazarı
Doğum
Birleşik Krallık
Yaşamı
Utah’da yaşayan Cassie Mae, çocukları koşuştururken bilgisayarının başında yeni hikâyeler yazmaya bayılır. İlk romanını bitirdiğinde ayda beş binden fazla kişinin takip ettiği bir blog kurar. Gününü yeni hikâyeler yazmakla geçirmediği zamanlarda evinde leziz çikolatalar peşinde olur ya da yaşadığı yerde gençlere voleybol ve basketbol koçluğu yapar.
280 syf.
·
3 günde
·
Beğendi
·
6/10 puan
İşte kitabımızı anlatan en kısa ve öz cümle: "Talon likes Raegan, Raegan likes Talon, I like Talon, and Wesley likes Raegan." Kayla ve Raegan çocukluklarından beri yakın arkadaştır. Wesley de onlarla uzun zamandır arkadaştır ve Wesley'in çok yakın arkadaşlarından biri olan Talon da bir süredir arkadaşlarıdır. (Kitaptaki bu karmaşık durumlar hiç bitmiyor, HİÇ.) Kayla, en yakın arkadaşının sevgilisi Talon'a platonik aşıkken Wesley bu durumu bilen, birebir hisseden tek kişidir. Zira o da Raegan'a platonik aşıktır. Bu iki şapşal, sevimli aşığın birbirleriyle dertleştiği, arkadaşlarının aşkını sorguladığı ve işi abartıp onları ayırmaya çalıştığı tuhaf öykümüzü okurken bir hayli eğlendiğimi itiraf etmeliyim. Çok tahmin edilebilir olması bir parça üzmüş olsa da yazarın hiçbir karakteri incitmeden ve aşağılamadan bu karmaşaya son vermesi olumlu yanıydı. Çok beklentiye kapılmadan, akıcı ve eğlenceli bir gençlik kitabı okumak isterseniz tavsiye ederim.
Aşk-ı Felek
7.4/10
· 23 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
2
Gül G.
Aşk-ı Felek'i inceledi.
280 syf.
·
10/10 puan
Keyifle okunacak, hemen bitecek, kolay ve ters köşe durumları da içinde barındıran hoş bir kitaptı. Genel de gençlik kitaplarında kilo sorunu olan karakterler olmaz nedense. O sebeple bu kitap ayrı bir güzel.
Aşk-ı Felek
7.4/10
· 23 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
4
turuncubihayal
Aşk-ı Felek'i inceledi.
280 syf.
Çok güzel bir aşk romanıydı. Yazarın kalemini ve kurguyu beğendim. Dört ana karakteri de sevdim. Talon' a biraz ısınamadım sadece. Ama Wesley ve Kayla'mı derinden seviyorum. Şapşik halleri ve birbirlerine bir türlü açılamamaları çok tatlıştı. Her iki çift için de mutlu son olması iyiydi. Wesley keşke gerçek hayatta da olsaydın da karşılaşsaydık:( Kesinlikle tavsiye ediyorum aşk romanlarını seven herkese.
Aşk-ı Felek
7.4/10
· 23 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
3
Özlem
Aşk-ı Felek'i inceledi.
%7 (20/280)
·
3/10 puan
Kitabı sevemedim sebebi ise kayla adlı karakterin en yakın arkadaşının sevgilisine aşık olması hadi ondan geçtim birde diğer oğlan arkadaşıyla aralarını bozmaya çalışması pardon kaylanin dediği biz onların sadece doğru kişiyi bulmalarını istiyoruz.Kayla karakterine sinir oldum sanırım onun yaptığını yapmazdım.Kafam dağılsın diye okuyayım dedim ama okuduğum her satırda kaylanin bencilliğinden daraldım.Bu yüzden yarım bıraktım
Aşk-ı Felek
7.4/10
· 23 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
4