Cem Yarmuş

Cem Yarmuş

Yazar
3.5/10
4 Kişi
·
3
Okunma
·
0
Beğeni
·
39
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
83 syf.
·1/10
Şekerim bir edebiyatı trollemediğiniz kalmıştı onu da başarmışsınız ayol... Yazarın bir tanıdığının büyük ısrarları üzerine okudum bu kitabımsı şeyi... Öncelikle kitap Kitapyurdu tarafından basılmış. İşin bu kısmı gerçekten ilginç. Kitapyurdu "sırf yazarın çevresi alsa 300 - 400 tane satarız" kafasıyla yayıncı olmaya karar vermiş sanırım. Ama bari biraz nitelikli insanlara yer verselermiş. Kitapyurdu'nda bu kitap için yapılan yorumlara zahmet edip baktım neyin kafasını yaşıyorlar diye. Aynı gün içerisinde peşpeşe şişirme yorumlar gelmiş ve yorumların büyük çoğunluğu saçma sapan cümleler. Misal:

"Türkiye'nin ilk bilim kurgu kitabı. Ne bilimi eksik ne kurgusu... Cem Yarmuş bilimkurgunun yeni kraliçesi"

Yani insanlara zorla mı ricayla mı yazdırmışlar bu yorumları bilmiyorum ama ayıp ayol. Çok anlaşılıyor şişirme olduğu. Kitabı bana veren eleman sanırım benzer yorumlardan benim de yapmamı bekledi ama galiba ben kendimi 1000kitap'ta çok iyi ifade edemedim. Bir kitap kötüyse öz kardeşimin bile elinden çıkmış olsa gömerim çünkü kitaplar ağaç kesilerek yapılıyor arkadaşlar. Sizin bu saçma sapan abuk sabuk cümle ishalleriniz için kesilen ağaçları düşünüp sinirleniyorum.

Kitapyurdu'na gelince genç yazarların önünü açacağım derken böyle şarlatanlara prim yaptırmayın.

Kitap kötü almayın okumayın. Söyleyeceklerim bu kadar şekerim.
83 syf.
·2 günde·1/10
Twitter trolü, galiba Kayıp Rıhtım ahalisiyle dalga geçmek için çıkartmış bu kitabı. Bir cümlelik sayfalar, boş sayfalar, garip garip şeyler. Bilemedim ya, kitap diyemeyeceğim.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 3 okur okudu.
  • 1 okur okuyacak.