Cevdet Toprak

Cevdet Toprak

Yazar
10.0/10
1 Kişi
·
6
Okunma
·
1
Beğeni
·
146
Gösterim
Adı:
Cevdet Toprak
Unvan:
Türk Yazar
324 syf.
·2 günde·Beğendi·10/10
Ruh'a Şifa Sûfi Hikâyeleri, Cevdet Toprak tarafından derlenmiş olan hikmetli hikâyelerin yer aldığı bir kitaptır. Bu kitapta yer alan hikâyeler, herkesin yararlanabileceği bir sadelik ve açıklıkla yazılmaktadır. Cevdet Toprak derlediği bu hikâyelerle, insanların hem maddi hem de manevi dünyalarına hitap etmektedir. Derlenmiş bu hikayeler insanoğlunun gerçekliğini gözler önüne sermektedir. Insanoğlunun yapmış olduğu veya yapacağı yanlış davranış ve tutumların sonucu hikmetli sözler ve olaylar yoluyla okuyucuya aktarılmaktadır. Hikâyeler aracılığıyla verilmek istenen ders ve mesajlar, okuyucuyu hem etkilemekte hem de bilgilendirmektedir.
Çoğunlukla, gönül dünyamızın büyüklerinin hayatlarından alınan örneklerle açıklanmaya çalışılan konu ve meseleler, okuyucuyu hem zihnen hem de kalben etkilemektedir.
Ruh'a Şifa Sûfi Hikâyeleri eseri, içinde yer alan hikâyelerin dilinin sade ve anlaşılır olmasının yanısıra hem maddi hem de manevi dünyamızı iyileştirmek için vermiş olduğu ders ve mesajlardan dolayı, okunmaya değer bir eser olarak görülmelidir...

Yazarın biyografisi

Adı:
Cevdet Toprak
Unvan:
Türk Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 6 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 5 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.