Christina Dodd

Christina Dodd

Yazar
7.0/10
4 Kişi
·
4
Okunma
·
0
Beğeni
·
183
Gösterim
Adı:
Christina Dodd
Tam adı:
Christina Dodd
Unvan:
Yazar
Doğum:
ABD, 14 Temmuz 1957
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
336 syf.
·4 günde·5/10
Normalde paranormal seriler aşırı uzun oluyor. Bu seri 4 kitaptan oluştuğu için ve azıcık da merak ettiğimden okudum. Paranormal kitaplardan pek anlamam ama sanki bu tarzı sevenlerin vasat bulacağı bir kitap gibi geldi bana. Karakterlerin konuşturulması yerine çoğunlukla anlatımdan oluşan kitapları pek sevmiyorum. Daha çok karakterlerin iç sesleri ve durum anlatımından oluşuyor. Yine de sonraki kitabın bundan azıcık daha iyi olacağını düşünüyorum. Tabi bir gün çevirirlerse.
336 syf.
·7 günde·Beğendi·9/10
Ann Smith özel asistanlığını yaptığı patronu Jasha Wilder' a aşıktır. Tabii o ana kadar kendi içinde yaşar bu aşkı. Patronu izinde olduğu gün ona dosyaları götürmek amacıyla hemde artık duygularını ona açıklamak için Jasha'nın evine gider ve o zaman Jashanın ikinci kimliğiyle de karşı karşıya kalır. Bir anda sevdiği adamın kurt adama dönüşmesi karşısında dehşete düşer. Ve o zaman çocukken ona bakan rahibenin söylediği söz aklına gelir ; Ann kötü insanları çekerdi her zaman çekmişti.
Ann ile Jasha'yı okurken çok eğlendim.Yazarın kalemi akıcıydı,sıkmadan bir günde bitirdim. Sherrılyn Kenyon'dan sonra düzenli takip listeme aldım bu yazarı da. Fantastik severlere tavsiye edeceğim bir kitap. Umarım serinin devamı da çabuk çıkar.

Yazarın biyografisi

Adı:
Christina Dodd
Tam adı:
Christina Dodd
Unvan:
Yazar
Doğum:
ABD, 14 Temmuz 1957

Yazar istatistikleri

  • 4 okur okudu.
  • 2 okur okuyacak.