Clark Hays

Clark Hays

Yazar
7.1/10
9 Kişi
·
31
Okunma
·
0
Beğeni
·
513
Gösterim
Adı:
Clark Hays
Unvan:
Amerikalı Roman Yazarı
Doğum:
Spearman, Teksas, ABD
'Âdemoğullarının dünyasındaki denge çok hafif ve tehlikeli bir şekilde değişti , fakat gerçekten kötülük tarafına kaydı. Siz Âdemoğullarının söylemekten pek hoşlandığı şu şey neydi? Tereddüt eden kaybeder. Emin ol, tereddüt etmeyeceğim. '
....
Önceki gece yatarken ne kadar umutsuz görünürse görünsün her zaman sabah olur ve onunla birlikte belki birkaç eski hatayı düzeltebileceğimi söyleyen tanıdık bir his gelerek geleceğin bir parçasını sahiplenir...
Clark Hays
Sayfa 11
344 syf.
#okudumbitti
#kitaptanıtım

Gerçekle Yüzleşmeye Hazır mısın?
Clark Hays
NOKTA YAYINLARI
Sayfa Sayısı: 344

Ya sen gerçekte sen değilsen ve bu yaşam da senin değilse... Bir gün ailenin, işinin, evinin ve yaşamının sana ait olmadığını öğrensen ne yapardın? Aklını yitirdiğini mi zannederdin; yoksa gerçek “seni” bulmaya mı çalışırdın?

Konunun vampirlerle ilgili olduğu ilk söyleyeceğim şey olabilir. Kitap bize farklı bir bakış açısı sunuyor. Buna rağmen adına baktığımda daha değişik bir konu beklediğimi itiraf etmeliyim. Mutlaka okunmalı listesinde ye almasa da ilgiyle okuyabileceğiniz bir hikaye sizi bekliyor.

https://www.facebook.com/...51282/?ref=bookmarks
https://zebramo.com/users/323273809

#kitapokumak #bookstagram #kitap #kitaplar #kitapsevgisi #kitapaşkı #bookworm
#kitapkardeşliği #kitaplayasamak #kitaptutkusu #kitaplarheryerde #kitapsatiskurdu #kitapkurdu #kitapkurduyumben #kitapokuyanlar #kitapönerileri #kitapvekahve #eskikitapkokusu #okuyorum #okuyoruz #kitapokuyorum #kitapsepeti #neokudum #okudumbitti #kitaplaryolda #indirimlikitapsatis #okumadanasla #neokumalı #kitaptavsiyesi #instakitapkurdu
313 syf.
·8 günde·8/10
Film senaryosu tadında bir vampir hikayesi. Tucker ve Lizzie arasındaki duygusal bağın anlatımı fena değil.Her türlü kitabı okurum diyenler için bir seçenek olabilir.
344 syf.
·21 günde·6/10
Arka kapaktaki açıklama kitabın içeriği ile pek uyumlu değil. Nitekim, kitap baştan sona bir vampir hikayesini anlatırken, açıklamada bundan hiç bahsetmemekte.

Bunun dışında çeviden mi kaynaklı yoksa başka bir şey mi var bilemedim ama anlatımda bir takım eksiklikler var. Okuyunca anlayacaksınız. Ama bu kitabın akışını çok da etkilemiyor.

Genel anlamda bir vampir hikayesi dedik. Vampirlere farklı bir yaklaşımla, okuyucuyu sıkmadan kendine bağlamayı ve merak ettirmeyi başarıyor.

Okunmazsa olmaz değil ama okuyan pişman olmaz. Orta karar bir roman.

Yazarın biyografisi

Adı:
Clark Hays
Unvan:
Amerikalı Roman Yazarı
Doğum:
Spearman, Teksas, ABD

Yazar istatistikleri

  • 31 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 10 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.