Craig Larsen

Craig Larsen

Yazar
7.6/10
18 Kişi
·
65
Okunma
·
3
Beğeni
·
422
Gösterim
Adı:
Craig Larsen
Unvan:
Hukukçu, Yazar
Doğum:
1968
Kuzey California, New York ve Avrupa'da yaşamış. Amerika uluslararası Gerilim yazarları ve polisiye Roman yazarları ve üyesidir.
' Kaderini , bir labirentin içinden geçerek yaşarsın. ' Bazen bunu düşünürüm ve bir fener olmadan tek başına yürümenin ne kadar zor olduğunu anlarım.
442 syf.
·4 günde·Beğendi·9/10
Cok heyecanli bir kitapti. Okumaya basladigim ilk andan itibaren sirri cozdum diyerek okumaya devam ettim ama inanilmaz derecede sasirtici bir sonla karsilastim. Gercekten surukleyici ve sirlarla dolu bir hikaye. Gerilim ve polisiye sevenlere dusunmeden onerebilecegim bir kitap...
389 syf.
·36 günde·Beğendi·8/10
Son derece sürükleyici bir gerilim olduğunu gururla söylemeliyim ki okuyunuz zira tarzın müdavimleri için kesinlikle gözardı edilemeyecek türde bir güzellikte. :))
442 syf.
·1 günde·5/10
Kitabın sonuna kadar bir türlü olayları hatırlayamayan karakterimiz, onun uğruna her şeyi yapabilecek güzel ve genç kızımız, bir türlü ne olduğu anlaşılamayan olaylar zinciri... Yazar ters köşe yapmaya çalışmış. Ama olmamış! Merak uyandıran bir kitap fakat gereksiz uzun ve sürekli geriye dönüp olayları hatırlamaya çalışma çabaları okuyucuyu sıkabilir. Okuyacağınız daha iyi kitaplar bulabilirsiniz.
389 syf.
·28 günde·7/10
Olay kurgusu gayet iyiydi fakat ortalarda çok sıkıldım zaten başından beri saranın bu işin içinde olduğunu anlamamak elde değildi genede güzeldi psikolojik gerilim seven ve çok okuyan biriyseniz olayı başından beri siz sonunu okumadan çözüyorsunuz zaten sonu daha iyi olabilirdi
Kitabın hikayesi güzel gibi henüz okumadım çünkü şu an okuduğum bir kitap var o bitince ilk bunu okuyacağım gerçekten neler olacak merak ediyorum inşallah beklediğim gibidir
442 syf.
·7 günde·8/10
Oncelikle yazarın farklı bir tarzı var. Poliseye /gerilim romanlarında pek rastlamadığım ortamı ve kişileri betimlemesi cinayetten daha fazla ayrıntılı aktarılıyor. Konusu guz3l gerçi ben ortalarına doğru sonucun ne olacağını tahmin etmiştim fakat bir karakter beni şaşırttı yinede. Yazarın anlatım tarzından dolayı bir romanını daha okuyacağım.Sizede keyifli okumalar dilerim.
389 syf.
·51 günde·Beğendi·8/10
Kitap başlangıcıyla okuyucuyu içine çekmeyi başarıyor.okurken hem merak edip hemde düşündüm.kitabın sonunda ise kendimi zekice kurgulanmış şeytani bir komplonun içinde buldum.
389 syf.
·3/10
Polisiye-Gerilim türü romanları okurken katili ya da suçluyu aramak için uğraşırız. Oysa bu tür romanlarda suçlunun ruh halinin çok detaylı yansıtılması, ilginç benzetme sanatları ve durum çok önemlidir. Biz suçluyu ararken kitaptaki edebiyattan uzaklaşırsak sıradan bir polisiye okumuş oluruz. Roman vasat ve sıradandı. Polisiye suç ve gerilim romanlarında Jean-Christophe Grangé her zaman önceliğimdir. Basit bir A101 kitabıydı.

Yazarın biyografisi

Adı:
Craig Larsen
Unvan:
Hukukçu, Yazar
Doğum:
1968
Kuzey California, New York ve Avrupa'da yaşamış. Amerika uluslararası Gerilim yazarları ve polisiye Roman yazarları ve üyesidir.

Yazar istatistikleri

  • 3 okur beğendi.
  • 65 okur okudu.
  • 22 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.