Deniz Arman

Deniz Arman

Çevirmen
7.1/10
11 Kişi
·
23
Okunma
·
0
Beğeni
·
27
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
352 syf.
·1 günde·Beğendi·9/10
Evlilik Dersi
Victoria Alexander
Çılgın bir kitap bazı yerlerinde kahkaha attım. Thomas neydi öyle kız ise tatlı bir şeytan komik eğlenceliydi bazı yerlerinde ise hadi artık desem de oldukça ilginç bir yazımdı. kız kardeşlere bayıldım arkadaslara bayıldım kisacasi karekterler muhteşemdi. Kızın aşırı macera peşinde olduğunu söylemesi fakat macera olarak sadece Thomas ile uğraşması komik geldi diğer yönden Thomas karekteri çok iyiydi . Erkek karekterin muhteşemlikten çıkarılarak normal şekilde olması çok çekici geldi bana özellikle şiirleri kisacasi kitabı beğendim
336 syf.
·2 günde·Beğendi·7/10
Bu kitabı almayı çok istemiştim. Ve aldığıma memnunum.
Kitabın konusuna gelince; Leydi Gillian eşi öldükten sonra, aşık olmadan yeniden evlenmeyeceğini söylese de; amcasının vasiyetini duyunca doğum gününde önce evlenmeye karar verir. Çünkü hayalleri vardır. Sadece kağıt üstünde kalmasını istediği evliliği için arkadaşlarından Müstakbel Koca Listesi'ni hazırlamalarını ister. Ve listenin başındaki isim Shelton Kontu Richard ‘dır. Richard ise mantık evliliğini istemez. Ne kadar maddi durumu için bulunmaz bir fırsat olsa da sakladığı büyük sıra rağmen Gillian’ı her anlamda eşi yapmak ister. 3 kız kardeşi ile babasının ona bıraktığı borçları ödemeye çalışan Richard ya Gillian'ın kalbini kazanacaktır ya da evliliği kabul etmeyecektir. Bakalım Richard Gillian'ı baştan çıkarabilecek mi?
Okuyup öğrenin arkadaşlar....
336 syf.
·1 günde·7/10
Müstakbel Koca Listesi
Victoria Alexander
Yeni bir kitapla Merhaba
Victoria yi severim ama bu kitabında eksik bir şeyler vardı. Özelikle aşk konusunda okudukça bir şeylerin yerli yerine oturmasını bekledim yazara göre de oturdu sanırım ama beni tatmin etmedi. Bir liste ve listenin başında bir Kont babasının borçlarını ödeyen ve kendine bağlı üç kız kardeşe sahip.
Karşısında kendini isteyen bir kadın ama sırf paraya ve mirasa sahip olmak için. Formaliteden evlenmek hiç ona göre değil ve girdiği oyunda farklı beklentileri var. Kısacası ikisinin uyumunu bir kaç cümlede yakaladım geri kalan yerlerde çok cezbetmedi. Orta derece bir romandı diyebilirim.
336 syf.
·2 günde·Beğendi·8/10
Önce şunu belirtmeliyim ki okurken tereddüt içindeydim çünkü serinin ilk kitabı vasattı benim için. Ama tam tersi bu kitapta çok eğlendim, severek okudum.
Leydi Gillian Marley eşi öldükten sonra, aşık olmadan yeniden evlenmeyeceğini söylese de; Leydi Gillian, amcasının vasiyetini yerine getirebilmek için doğum gününde önce evlenmelidir. Sadece kağıt üstünde kalmasını istediği evliliği için tek çare ise : Müstakbel Koca Listesi hazırlamak..
Shelton Kontu Richard ‘ın istediği son şey ise mantık evliliğidir. Ne kadar maddi durumu için bulunmaz bir fırsat olsa da sakladığı büyük sıra rağmen Gillian’ı her anlamda eşi yapmak için her türlü marifetini sergilemek için iş başına geçer.
İlk başta da belirttiğim gibi serinin ikinci kitabını ilkinden çok sevdim.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 23 okur okudu.
  • 37 okur okuyacak.