Deniz Taneri

Deniz Taneri

Çevirmen
6.6/10
38 Kişi
·
97
Okunma
·
0
Beğeni
·
54
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
416 syf.
·3/10 puan
Kitap bence biraz yavaş akıyordu. Arkasında yazanların bu kitapta geçmediğini düşünmüştüm neredeyse.
İkili düğüne 270 sayfa civarında gittiler ki bence zaten kitap oralarda başlıyordu. Yorumlara bakarak hevesle okumaya başlamıştım ancak beni sarmadı malesef.
Freya'ya da ısınamadım Jack'e de.
Edebi yönünü ve yazım tarzını pek beğenmedim.100 sayfa kadar okuyup, kalanı için vakit kaybetmemeyi seçtim. Eskiden olsa başladığım kitapları muhakkak biitirirdim, fakat artık okurken zevk vermeyen yahut bana değer katmayan eserleri yarıda bırakmayı tercih ediyorum.
416 syf.
·5 günde·Puan vermedi
Nerden başlasam bilemedim.
Keşke filmi çekilmiş olsaydı da filmini izleseydim tam bir romantik komedi tarzında yazılmış bir roman. Filmde en azından gereksiz uzatmalar atılmış olurdu. Freya ah Freya seni bi ara boğmak istedim ve sanırım hâlâ da istiyorum tamam Jack’in yaptığı hiç ama hiç hoş değildi ama senin Jack’e çektirdiklerin helal olsun senden vazgeçmedi. Sonuda zaten tam romatik komedi filmlerinin sonuna benzemiş gözümde onların son sahnesinde jenerik yazılarının aktığını canladırabiliyorum. Okumayın filmini bekleyin :)
240 syf.
·21 günde·Beğendi·6/10 puan
Denizde başlayıp getto da biten Paris usulü yeraltı romanı. Yeraltı edebiyatı severlerin kısmi beğenebileceğini düşündüğüm bu eserde, Tom isimli baş kahramanımızın iç dünyasından hareketle kırmızı caddelerde yaşıyoruz. Başlarda biraz sıksa da sona doğru baya sardı. Karantina da iyi gelebilitesi düşük.
328 syf.
·Beğendi·10/10 puan
Hepimize ders verebilecek evrensel gerçekleri kitabında paylaşan yazar ,içimize bakmaya ve insan sorunları ile nasıl başa cikabileceğini en iyi şekilde anlatan güzel bir eser

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 97 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 77 okur okuyacak.
  • 4 okur yarım bıraktı.