Dot Hutchison

Dot Hutchison

Yazar
8.8/10
10 Kişi
·
15
Okunma
·
2
Beğeni
·
129
Gösterim
"Bazı insanlar kırıklarla dolu olur...Bazıları ise kırık parçalarını toplamayı başararak,tüm keskin kenarlarıyla birlikte geriye dönerler...."
Sırlarım eski dostlarımdır; onları şimdi teri edecek olursam kendimi kötü bir arkadaş gibi hissederim.
Dot Hutchison
Sayfa 145 - Limos Yayınları
Olay gözlerdeydi. Eğer hayatınızda yeterince fazla şey gördüyseniz, yüzünüzün geri kalanı nasıl olursa olsun, daha yaşlı görünürsünüz.
Dot Hutchison
Sayfa 41 - Limos Yayınları
346 syf.
·4 günde·Beğendi·10/10
Psikolijik gerilim sevdiğim bir türdür...lakin uzun zamandır böylesine hastalıklı,sapkın,psikopat dozu yüksek bir gerilim okumamistim....Konudan bahsetmeyecegim tadı kaçmasın...Zira bu tarz kitaplarda konudan verilen küçücük tiyolar bile sihri bozuyor...Konu tek kelime ile çok güzel ve özgün....Anlatım ,kurgu vs.çok beğendim...özellikle beğendiğim şey ise karakterler arası psikolojik analizler oldu....Severek ve gerilerek okudum...
346 syf.
Psikolijik gerilim sevdiğim bir türdür.. Fakat uzun zamandır böylesine hastalıklı, sapkın, psikopat dozu yüksek bir gerilim okumamıştım. Konudan bahsetmeyeceğim tadı kaçmasın. Zira bu tarz kitaplarda konudan verilen küçücük tiyolar bile sihri bozuyor.Konu tek kelime ile çok güzel ve özgün. Anlatım, kurgu vs.çok beğendim. Özellikle beğendiğim şey ise karakterler arası psikolojik analizler oldu. Severek ve gerilerek okudum.
346 syf.
·5 günde·Beğendi
Gizemi merakiyla en cok da sinirlendirmesiyle kitabi hemen bitirdim. Akici bir kitapti ama cevirideki yanlisliklar yazim hatalari beni cok rahatsiz etti. Umarim yeni baskilarinda duzeltilmis olur.
Korku kategorisinde basarili olarak gosterilmis ama bence psikolojik biraz da gerilim tarzindaydi.
Konusuna gelince farkli bir konuyla karsimizda. Gercek hayatta belki karsilasilabilecek bir konu. Boyle psikopatca insanlarin var olabilecegini dusunmek urpermeme neden oldu. Sinirlendim gerildim diyebilirim.
Psikopatca duygularinin pesinde giden bir adam ve onun kelebekleri... gizemli bir bahce... sonunda kelebeklere ne oldu?
Kitabi okumanizi tavsiye ederim. Keyifli okumalar

Yazarın biyografisi

Adı:
Dot Hutchison
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 15 okur okudu.
  • 23 okur okuyacak.