Ecem Altınok

Ecem Altınok

Yazar
7.3/10
6 Kişi
·
15
Okunma
·
3
Beğeni
·
881
Gösterim
Adı:
Ecem Altınok
Unvan:
Yazar
320 syf.
·3/10
Bu kitabı arkadaşım doğum günümde almıştı. Onu kırmamak için kitabı yarım bırakamadım. Kitap bana biraz eksik geldi. Yani mesela olaylarda eksik yerler vardı.Mesela bir bölümde sevmediğini söylerken öteki bölümde ona aşık olduğunu söylüyor. İçime sinen bir kitap olmadı ve tavsiye etmiyorum sanırım.
320 syf.
·4/10
Baş karakterlerimiz Hazan ve Aral. Hazan ailesini küçükken kaybetmiş ve tek dayanağı kardeşi Hakan. İki kardeş hayatta kalmaya ve yaşamaya çalışıyor.
Aral... Aral ise kitabın gizemi... Okumaya başladığım andan beri beni düşündüren ve çözümlemeye çalıştım. Yazarın ilk kitabı olmasına rağmen başarılı olmuş. Ama bazı yerlerde eksik yerler ve daha detaylı yazılması gereken kısımlar vardı. Okurken 'Keşke şurayı daha ayrıntılı yazmalıydı.' dediyim yerler var. Örneğin; kitabın bitiş kısmındaki yerler Hazan'ın kardeşi ile ilgili biraz daha bilgi verilmeliydi ve finalde ilerleyen olaylar birazcık açılmalıydı. Genel olarak kurgu iyidi. Yazarın duyguları aktarış biçimini beğendim. Yaşanan aşkı ve hayatta olabilecek olayların olmasını gayet güzeldi. Betimlemeleri ve açıklamaları okurken su gibi akıp geçmesi güzeldi. Ve ben kitabın sonunda 'iyi ki okudum' dedim.

Yazarın biyografisi

Adı:
Ecem Altınok
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 3 okur beğendi.
  • 15 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 5 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.