Eileen Goudge

Eileen Goudge

Yazar
8.4/10
5 Kişi
·
15
Okunma
·
1
Beğeni
·
309
Gösterim
Adı:
Eileen Goudge
Unvan:
Yazar
..."Sevdiğin birinin arkasından ağlarsan, o kişi hala senin bir parçanmış gibi olur. Bir insanı ancak unutursan gerçekten kaybedersin."
424 syf.
·Beğendi·8/10
Bir an bile elimden bırakmadım film tadında heyecanlı bir kitap.Okuyalı uzun zaman oldu ama heyecanlandığımı hatırlıyorum.Değişik bir kitap öneririm.
424 syf.
·Beğendi·9/10
Eileen Goudge, New York Times'ın en çok satan yazarı ve çağdaş roman yazarlarından en çarpıcı olanıdır. Bu romanında, güçlü bir aşk ve kurtuluşun, bir kadının geçmişindeki sırları gömebilmek için neler yapabileceğinin hikâyesini anlatıyor.

Alice Kessler, oğlunun ölümüne neden olan sarhoş sürücüyü öldürmeye teşebbüs etmekten dokuz yıl hapis yattıktan sonra, geride bıraktığı diğer oğluyla yeniden bağlantı kurmak için yuvasına, Grays Adası'na döner. Ama zaman geçmiş, birçok şey değişmiştir. Küçük oğlu Jeremy şimdi çocukluktan yeni çıkmış, asık suratlı bir gençtir. Bir daha asla hatırlamamak üzere arkada bıraktığı adam ise doğup büyüdüğü kentin belediye başkanıdır. Anne ve oğul haksız yere tecavüzle suçlanan Jeremy'nin masum olduğunu kanıtlamak için birleşmek zorunda kalırlar.
424 syf.
·7 günde·Beğendi·10/10
Bir haftadır çok severek okumakta olduğum Kırmızılı Kadını az önce bitirdim. Çok keyif aldım okurken ve bir haftadır adeta romanın kahramanlarıyla yatıp kalktım. Alice, Colin, William ve tabiki Eleanor hepinizi özleyeceğim. Dram, gizem ve aşk romanı diyebilirim bu kitap için. Benden on puanı fazlasıyla aldı...

Yazarın biyografisi

Adı:
Eileen Goudge
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 15 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 6 okur okuyacak.