Emily Mckay

Emily MckayÇiftlik yazarı
Yazar
5.9/10
22 Kişi
68
Okunma
2
Beğeni
1.482
Görüntülenme

Hakkında

Emily McKay olarak yazan Emily McKaskle, on bir yaşından beri romantik romanlar okuyor. İlk Harlequin Romance bir kutu Hefty çöp poşetinde ücretsiz geldi. Okuyor ve seviyor! - o zamandan beri romantik romanlar. Boş zamanlarında bahçeyi ve yemek yapmayı sever ... iyi, pişirir. Çoğunlukla kurabiyeler. Doğal olarak, hala iyi bir romantizm okumayı seviyor. On bir yıldır mutlu bir şekilde evlendi. Beş evcil hayvanını birkaç hafta boyunca bırakabildikleri zaman, o ve kocası Yunanistan, Kosta Rika ve Ignorant Flats, Teksas gibi egzotik ve heyecan verici yerlere seyahat etmeyi severler.
Unvan:
Yazar

Okurlar

2 okur beğendi.
68 okur okudu.
1 okur okuyor.
7 okur okuyacak.
2 okur yarım bıraktı.
Reklam

Sözler ve Alıntılar

Tümünü Gör
Çünkü ben müziği dinlemeyi yeğliyorum, üzerine konuşup durmayı değil.
Reklam
Henüz kayıt yok

Yorumlar ve İncelemeler

Tümünü Gör
387 syf.
4/10 puan verdi
#okudumbitti #kitaptanıtım Çiftlik Emily McKay OPTİMUM KİTAP Sayfa Sayısı: 387 Lily ve ikiz kız kardeşi Mel’in bir planları vardır: Onları çevreleyen elektrik tellerinin arkasına geçip, özgürlüğe kavuşmak… Fazla beklenti içine girmeyin. Konu güzel olmasına rağmen kitap vasatın ötesine geçememiş. İçinde zevk alacağınız bölümler olsa da zaman harcadığınıza değmez. Başı ilgi çekici ama ilginizi çok kısa sürede kaybediyorsunuz. facebook.com/groups/20736322...
SihirliFlut
SihirliFlut
ukitap.com/u/SihirliFlut zebramo.com/users/323273809
Çiftlik
ÇiftlikEmily Mckay · Optimum Kitap · 201262 okunma
387 syf.
5/10 puan verdi
Her ne kadar distopik hikayeleri çok sevsem de açıkçası arada kaldım.Başı ve sonundikkatimi ne kadar çektiyse ortası bir o kadar sıktı.Bir hush hush serisi kadar olmasa da bana biraz fazla teenage kaldi.
Çiftlik
ÇiftlikEmily Mckay · Optimum Kitap · 201262 okunma