Emrah Eren

Emrah Eren

Yazar
6.5/10
2 Kişi
·
1
Okunma
·
0
Beğeni
·
2
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
176 syf.
·Beğendi·10/10
Hayırlı huzurlu bir gün geçirmeniz i dinleyerek başlıyorum bugunkü yazımıza şuaralar sakinlik ve huzura mutlu olmaya çok ihtiyacımız var. Malum korona virüsü nden kaynaklı olarak huzursuzluk hat safha da ama ben sizi
165 sayfalık kahkahalara boğacak bomba bir kitapla geldim karşınıza şu sıkıntılı günlerde bu kadar güleceğim hiç. Aklıma gelmezdi.
Perakende satış yapan bir giyim mağazasında çalışan bir gencin yaşadıklarını uzun yıllara sığdırarak sindire sindire yazdığı tam bir komedi. Bir okadar da gerçek.Tabi bunu sohbet şekilde anlatması kendi iç sesiyle konuşması samimi anlatımı okurken beni kahkahalara boğdu.
Magaza personeli ile müsteri arasında yasananlar anlatılıyor... İade Değişim alıcı satıcı arasında yasanan tartışmalar. Giydiği yıkadığı kıyafeti ben bunu yıkadım diyip getiren mi ararsın yıkama talimatına uymayıp guzelim kazagı batıranmı.Daha sonra o ürünü Hatalı ürünü ilk yıkamada kendini bıraktı rengi attı diyip ürünü getiren birde üzerine tartışanmı arasın Ah aslında kurallara uysak kendimizi alışveriş yaparken kaybetmesek ne kadar güzel olacak..söylenecek anlatılacak gülünecek çok şey var.
Bwn daha fazla anlatamayacağım. Alıp Okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum ben okurken gülme krizine girdim. Aslında empati kurmamız gereken konular bunlar. Yazarımız #Emraheren çok süper şekilde anlatmış çok rahat bir dil kullanmış. Ben okurken hiç sıkılmadım. Aksine kahkahalara boğuldum. Acaba ben bunların herhangi birini yaptımmı diye düşünmedim değil. Benim en büyük problemim kararsızlık. Savaş sebebi aslında bu Kitabının sonunda kitabında yer verdiği herkese kalp kırıklığı yaşamasın diye tek tek isim isim teşekkür etmesi insanlara verilen değeri gösteriyor ben ayrıca yazarımıza çok çok teşekkür ederim.. @mevsimler.kitap a bu güzel kitabın basımını sağladıkları için ayrıca çok teşekkür ederim