1000Kitap Logosu
Emre Şeyda

Emre Şeyda

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
6.8
31 Kişi
182
Okunma
9
Beğeni
2.203
Gösterim
Unvan
Türk Yazar, Şair
Doğum
İstanbul, Türkiye, 3 Temmuz 1979
Yaşamı
03.07.1979 İstanbul doğumlu olan yazar aslen Karslıdır. İlk, orta, lise ve üniversiteyi (İstanbul Kültür Üniversitesi - Matematik-Bilgisayar - Tam Bursu) İstanbul'da okuduktan sonra Yüksek Lisansı Karadeniz Teknik Üniversitesinde (Bilgisayar Öğretmenliği) tamamladı. Özelde çeşitli meslekler yaptıktan sonra 2009 yılında memuriyeti kazanmasıyla birlikte memur oldu. 1990 yılından beri yazı yazan yazar esas olarak 2003 yılında bu işe gönlünü verdi. Çeşitli edebiyat platformları için kısa süreli yazı ürettikten sonra kendi blogu ile uğraşmaya başladı. İlk kitabını 2017 tarihinde çıkardıktan sonra 4. kitabından itibaren dijital platfform olan Google Play Kitaplarda kitaplarını yayımlamaya başladı. Dijital Platform olan Kobo üzerinde de kitap yayımlamaya başlamıştır. Evli bir çocuk babasıdır.
Bir Cimrinin Günlüğü
OKUYACAKLARIMA EKLE
Yalandan Da Olsa Sev Beni
OKUYACAKLARIMA EKLE
Kamyon Arkası Yazıları
OKUYACAKLARIMA EKLE
Bebeklerde Beden Dili (Yeni Doğan)
OKUYACAKLARIMA EKLE
Tek Tek
OKUYACAKLARIMA EKLE
Duvar Yazıları
OKUYACAKLARIMA EKLE
Gurur
OKUYACAKLARIMA EKLE
Aşka Dair Sözler
OKUYACAKLARIMA EKLE
Kamyon Arkası Yazıları 2
OKUYACAKLARIMA EKLE
Kitaplara Dair Sözler
OKUYACAKLARIMA EKLE
red john
Kamyon Arkası Yazıları'ı inceledi.
46 syf.
·
1 günde
·
Beğendi
·
Puan vermedi
Kamyon arkası yazılarının kitap haline getirilmesi ilginç olmuş. Gülerek okudum. Zaten herkes bilir kamyon arkası yazıları biraz ders biraz laf sokma kıvamındadır. Bu kitap da bu kıvamda olmuş.
Kamyon Arkası Yazıları
Okuyacaklarıma Ekle
5
DUA
Bir Cimrinin Günlüğü'ü inceledi.
190 syf.
·
10/10 puan
1000kitap.com/1000-kitap-imza-gun... Etkinlik kitabım sayın yazarımız Emre Şeyda/Duvar/ nın çok eğlenceli bir mizah kitabı. Uzun zamandır bu tür bir kitabı okumamıştım. İlaç gibi geldi. Hikayelerden en çok balayı yolcularına güldüm. Balayına gidemeden boşanan çift. Kitabın kahramanlarından en çok Adbül'e üzüldüm. Abdül'ün kim olduğunu söyleyemem. Zaten tahmin bile edemezsiniz. Şeker Kız Candy Sultan favorilerim arasında. Menemene yumurta katılması gerektiğini söyleyen Elif'e de buradan bir mesaj vermek istiyorum. Kızım senin aklın mı yok? Sevgilisine yazdığı, Gülizar diye başlayıp, Suna ile devam edip, Meltem diye bitirdiği mektubu hayretler içerisinde okudum. Serkan adamsın helal sana.
Bir Cimrinin Günlüğü
Okuyacaklarıma Ekle
1
89
Asım kısakűrek
İlginç Bilgiler Ansiklopedisi 1'i inceledi.
1907 yılında yılbaşı gecesi ABD Başkanı Theodore Roosevelt 8513 kişiyle el sıkışmıştır Allı turna denilen hayvan flamingodur Berlin Duvarı yıkıldı ama, hala uzaydan bakınca Doğu Almanya ve Batı Almanya çok net bir şekilde fark edilebiliyor. Sebebi, iki tarafta aydınlatma için farklı tarz ampullerin kullanılması Esnemek bulaşıcı olduğu kadar okunduğunda da insana bulaşır. İlginçtir ki esneme kelimesini okuyanların çoğu esnemeye başlar! Monako'nun ulusal orkestrası ordusundan daha geniş bir kadroya sahiptir.
İlginç Bilgiler Ansiklopedisi 1
Okuyacaklarıma Ekle
5