Erhan Sertbaş

Erhan Sertbaş

Yazar
10.0/10
1 Kişi
·
1
Okunma
·
0
Beğeni
·
253
Gösterim
Adı:
Erhan Sertbaş
Unvan:
Türk Yazar
Kör olmuş gibiydim,insan bu kadar sever mi ? Severmiş kıskanırmış, daha çok severmiş,kaybetmekten korkarmış daha çok severmiş,aklına,yüreğine bakıp kendimden bir parçam der daha çok severmiş.
Sizi tanıyan insanlar yaptıklarınızı iki nedenden ötürü beğenir ya da beğenmezler, ya gerçekten hoşlanmışlardır ya da onlardan daha iyi olduğunuzu düşünmüşlerdir.Beğenmişlerse ya gerçekten sizi seviyorlardır ya da onlardan daha iyi olduğunuzu düşünmüşlerdir.Sonucu asla bilemezsiniz.
Birisi size yalan söylediğinde, ona ne kadar yakın olduğunuz, ruhunuzda açılacak yaranın büyüklüğünü de belirliyor.Tanımıyorsanız çok sorun değil sadece tek seferlik bir aldanma bu ama eğer çok yakınınızsa, inanmışsanız ona,seviyorsanız onu;acıtıyor.Üstelik bir yanınız acıyla yanarken,bu yalan varlığını ve bağlı olduğu gerçekliği sürdürmek zorunda olduğundan siz inanmaya devam ettiğiniz sürece yalan da sizin varoluşunuzu sorgulamaya başlıyor.Tam da o anda bütün köprülerin atıldığını biliyorsunuz..
144 syf.
·9 günde·10/10
Bazı kitaplar vardır bittiğinde buruk hissedersiniz.Ben de şu an buruk bir his taşıyorum.Kadınlar sahiden hikâyesi olan şeyleri mi sever ? severiz ?Birbirinden güzel öyküler var içerisinde.. Behice -Aşk Hangimizin Karantinası unutulmayacak olanlardan benim için.. Yazarımızın kendisi de başlı başına bir değer tereddüt yaşamadan okuyabilirsiniz :)

Yazarın biyografisi

Adı:
Erhan Sertbaş
Unvan:
Türk Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur okudu.
  • 3 okur okuyacak.