Erkan Birlik

Erkan Birlik

Yazar
10.0/10
2 Kişi
·
4
Okunma
·
0
Beğeni
·
18
Gösterim
Adı:
Erkan Birlik
Unvan:
Yazar
Doğum:
Ağustos 1992
270 syf.
·3 günde·Beğendi·10/10
#AğustosAyındaNeOkuyorum
#okudumbitti
#kitapyorumum
#Silinme
#ErkanBirlik


Sürükleyici ve insanı etkisi altında bırakan bir kitap.
Konusuna gelince
SOBİTE, devlet yararına çalışan gizli bir örgüt. Son Birlik Teşkilatı…
Kimsesiz çocukları küçük yaşlarda yurtlardan alıp kendi kamplarında özel eğitimler vererek yetiştiren bir örgüt.
İsmail Komutan, çok gizli bir görevdeyken ölen eşinin yokluğuna dayanamayarak erken emekliliği ister.Teşkilattan ayrılırken yanına aldığı bazı belgeleri canı pahasına saklamaktadır ama teşkilat o belgelerin peşine düşmüştür bile. Sürekli teşkilatta bir köstebek olduğunu söyleyen İsmail komutan,bu kişi ortaya çıkmadan belgeleri teslim etmeyeceğini söyler. Komutan için son emir GÖLGELER den gelecekti.

Pamir ve Cesur aynı yurttan alınan, eğitilen, gece - gündüz gibi birbirine zıt iki teşkilat adamı.Onlar için aile İsmail komutandı. Komutanın başının dertte olduğunu öğrenen Cesur, hemen yerini tespit etmek için güvendiği adamlarına emir verir. Komutanı kurtarmaya giden Cesur, karşısında Pamir'i görünce çılgına döner. Pamir intikam için taraf değiştirmişti.
Hastaneye kaldırılan adam, kısa bir süre sonra bu gizli sırrı torunu Ersan’a bırakıp hayata gözlerini yumdu. Dedesinin ölümü üzerine Ersan kendini boşlukta hissediyordu. Artık ailesi de tehlikedeydi ve peşlerinde oldukları belgeleri bulamayan adamlar son olarak Ersan'ı hedef almışlardı.
Komutanının emanetini koruyamayan Cesur daha fazla kimsenin canı yanmasın diye EFENDİLER tarafında olan Bilinmez Ekibi'ne teslim olmuştu.Onu kurtarmaya gelecek kişiyi tahmin etmek çok da kolay olmayacak…

Şaşırtıcı olaylar, şaşırtıcı bir son…Tek solukta okunacak bu kitabı çok beğendim ve tavsiye ederim Genç yazarımızı tebrik ederim 🤗

Yazarın biyografisi

Adı:
Erkan Birlik
Unvan:
Yazar
Doğum:
Ağustos 1992

Yazar istatistikleri

  • 4 okur okudu.
  • 2 okur okuyacak.