Erol Uçar

Erol Uçar

Yazar
7.8/10
6 Kişi
·
11
Okunma
·
1
Beğeni
·
52
Gösterim
“Kapınıza gelen insana güvenmeyip geri çevirseniz de bir hayvanı asla geri çevirmeyin, çünkü onlar duygu ve dürtülerinde riyakarlık etmezler”
Okumaya geçmeden önce kitaplarımla tek tek göz teması kurarak, bazılarıyla eski bir dosta merhaba der gibi yerinden alıp şöyle bir göz gezdirip ne zaman, nerden aldığımı, konusunun ne olduğunu anımsamaya çalışıyorum.
Özlemimiz öyle katmerlenmişti ki, yüreğimizi aşılmaz duvarlarla çevrelemiş, sarılmaya takat bırakmamıştı. Bizim vuslatımızda bile ayrılığın gölgesi vardı.
Biz ne ara böylesine duyarsız olduk. Memleketin her yanından adeta musibet fışkırıyor da neşesini kaybeden yok. Ateş sadece düştüğü yeri yakıyor. Hepimiz aynı gemide seyrederken tabanında açılmış delikten şu aldığının farkında değiliz.
180 syf.
·4 günde·Beğendi
Kitap geriye dönüş tekniğiyle yazılmış. Edebiyat öğrencisi olan Damla’nın bir hikaye yazması gereklidir. Bu yüzden ısrraları sonucu Murat’ı ikna eder ve Murat kendi hikayesini anlatmaya başlar.
Buradan sonrası çok güzel sarıyor insanı. Hem çok sıcak yazılmış bir kitap hem de hikayesi oldukça hoş. En başta olağan bir hayat diye geçerken sonlarda birden içinizi delebiliyor. Hemen, bir solukta bitirilebilir bir kitap. Bir nefes almak için kitap arıyorsunuz kesinlikle tercih edilmeli. Gerçek hayata karşı bir bakış açısı oluşturuyor şahsen.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 11 okur okudu.
  • 1 okur okuyacak.