Esra Karababa

Esra Karababa

Çevirmen
7.9/10
19 Kişi
·
53
Okunma
·
0
Beğeni
·
7
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
%27 (92/352)
·Beğendi·Puan vermedi
Ahhh yeter daha okuyamıyorum.Allah için hiç akıcı değil.Fakat hakkını yememek lazım. En az 20 yıllık profesyonel bir çalışma var ortada. Ele aldığı konuda belkide baş yapıt olabilir. Ama kitabı bir merakla okumanızı tavsiye etmem. Eğer bu işe takıntılı yada arastiriyorsaniz çok faydası olacağı kesin.
%37 (127/352)
·4/10
Yarım bıraktım çünkü; dili pek akıcı değildi. Halbuki 1 yıla yakındır arayıp sonunda bulduğum ve hevesle okumayı bekledigim bir kitaptı. Ayrıca bu kitap baz alınarak yapılmış bir dizi bile var: "lie to me" çok iyi bir dizi olmasa bile bana göre gayet güzel ve zevkliydi. (Aslında çok güzel değildi sadece başrolde Tim Roth var belki bundan dolayıdır. :) Ayrıca psikolojiye ilginiz varsa diziyi beğenirseniz. Kitabı ise beni pek sarmadı. İleride okurum belki.
352 syf.
·Puan vermedi
Çok merak ederek aldığım bir kitap.Adam cidden çok profesyonel bu konuda ama dil akıcı değildi ve iki günde bitirebileceğim kitap 2 haftayı buldu.Belki de kitap içeriğini daha farklı bekliyordum.Diğer kitap “Yalan Söylediğimi Nereden Anladın?” isimi kitabı da aynı dilde olursa sanırım en nefrer ettiğim şeyi,kitabı yarıda bırakacağım.
352 syf.
·12 günde·Beğendi·Puan vermedi
Güzel bir kitap vücut dili iletişimi için baya faydalı güzel etkileyici tavsiye ederim ve bu kitap'bı destekleyici özet niceliğinde 2 sezonluk dizi çekildi kitabı okuduysanız izlemenizi tavsiye ederim ederim (Lie To Me) harika bir Internet dizisi.

Yazarın biyografisi

Adı:
Esra Karababa
Unvan:
Çevirmen

Yazar istatistikleri

  • 53 okur okudu.
  • 10 okur okuyor.
  • 79 okur okuyacak.
  • 4 okur yarım bıraktı.