Fatih Ünlü

Fatih Ünlü

Yazar
7.0/10
1 Kişi
·
13
Okunma
·
0
Beğeni
·
188
Gösterim
''Bir kere hareket etmeye karar verdiğiniz zaman cesur olun. Eğer duraklarsanız, kaybedersiniz.''
Fatih Ünlü
Sayfa 74 - Kum Saati Yayınları
Gerçek başarılar içinizdeki düşleri ve arzuları tanımlamakta ve onları gerçekleştirmek için çalışmakta gizlidir.
Fatih Ünlü
Sayfa 7 - Eramus Yayınları
"Sana bilmenin ne olduğunu söyleyeyim mi? Bildiğin zaman bildiğini, bilmediğinde de bilmediğini söylemek... Bilgi budur."
Fatih Ünlü
Sayfa 79 - Kum Saati Yayınları
Çoğu insan gemilerinin gelmesini bekler. Kesinlikle tarifeyi kontrol etmek, ya da bilet almak gibi işler için zahmete girmezler.
Fatih Ünlü
Sayfa 12 - Eramus Yayınları
"Başarı başkalarının sizin için istedikleri değildir. Başarı sizin kendiniz için biçtiğiniz, istediğiniz şeydir."
Fatih Ünlü
Sayfa 8 - Kum Saati Yayınları
159 syf.
Başarılı insanlar sebat ederler...Bir amaca ulaşmak isteyen her insan engellerle karşılaşır.Başarılı insanlar söz konusu engelleri aşanlardır.
Engellere karşı çalışmak, sonunda sizi daha güçlü kılacak ve becerilerinizi bileyecektir.Sebat etmeniz, sizi engellerle karşılayıp yenilerek vazgeçen birçok insandan farklı kılar.
157 syf.
·6 günde·7/10
Bir kişisel gelişim meraklısı olarak her gördüğümü okumaya çalışıyorum
Bu da onlardan biri. Kitabın adı ve içeriği çok uyumlu.
Kitabın arkasından bir kesit aktarmak istiyorum: "Başarılı olmak, istediğine ulaşan ve tatmin olmuş bir insan olmanın ilk basamağı, neyi gerçekten istediğiniz, hayattan ne beklediğiniz konusunda iyice düşünmek ve sonra rüyalarınıza ulaşmak için hedefler belirlemektir."
"Sizi tahmin eden bir hayat yaşamak, zenginliklerin en büyüğüdür." Kitabın isminden de anlaşıldığı gibi hayal ettiklerimizin gerçek olması için neler yapmalı, neler yapmamalıyız gibi konularda uzun uzun açıklamalar yapılmış ve her şey en ince ayrıntısına kadar anlatılmış.
Ben sevdim. Okumanızı tavsiye ederim.
157 syf.
Bir kişisel gelişim meraklısı olarak her gördüğümü okumaya çalışıyorum.
Bu da onlardan biri.
Kitabın adı ve içeriği çok uyumlu.
Kitabın arkasından bir kesit aktarmak istiyorum: .
"Başarılı olmak, istediğine ulaşan ve tatmin olmuş bir insan olmanın ilk basamağı, neyi gerçekten istediğiniz, hayattan ne beklediğiniz konusunda iyice düşünmek ve sonra rüyalarınıza ulaşmak için hedefler belirlemektir." "Sizi tahmin eden bir hayat yaşamak, zenginliklerin en büyüğüdür." Kitabın isminden de anlaşıldığı gibi hayal ettiklerimizin gerçek olması için neler yapmalı, neler yapmamalıyız gibi konularda uzun uzun açıklamalar yapılmış ve her şey en ince ayrıntısına kadar anlatılmış.
Ben sevdim. Okumanızı tavsiye ederim.
159 syf.
Kitap isteğim ve beklentimin çok altında kaldı malesef.kitap'ın dış kapağı çok hipnotik bir başarı ile hazırlanmış.sadece bu kadar.nerde nasıl ne bulurum beklentisi içinde geçti zaman kitap bitene kadar...
159 syf.
·Beğendi·Puan vermedi
Kitabı bitirdikten sonra derin bir nefes aldım. İdeal bir kitap. Ne iyi ne kötü. Alırken çok bir beklentim yoktu. Beğendiğim cümleler oldu. Bana iyi gelen bir kitaptı.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 13 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 7 okur okuyacak.