Fatih Ünlü

Fatih Ünlü

Yazar
7.0/10
1 Kişi
·
11
Okunma
·
0
Beğeni
·
182
Gösterim
''Bir kere hareket etmeye karar verdiğiniz zaman cesur olun. Eğer duraklarsanız, kaybedersiniz.''
Fatih Ünlü
Sayfa 74 - Kum Saati Yayınları
"Sana bilmenin ne olduğunu söyleyeyim mi? Bildiğin zaman bildiğini, bilmediğinde de bilmediğini söylemek... Bilgi budur."
Fatih Ünlü
Sayfa 79 - Kum Saati Yayınları
"Başarı başkalarının sizin için istedikleri değildir. Başarı sizin kendiniz için biçtiğiniz, istediğiniz şeydir."
Fatih Ünlü
Sayfa 8 - Kum Saati Yayınları
"Mantıklı insan kendisini dünyaya uydurmaya çalışır. Mantıkdışı davranan insansa dünyayı kendisine uydurmak ister. Bu yüzden, bütün gelişmeleri de dünyayı kendisine uydurmak isteyenlere borçluyuz."
Fatih Ünlü
Sayfa 70 - Kum Saati Yayınları
"Sizi sınırlayan bir inancın üzerine ışık tutarak onun yersiz olduğunu kanıtlamak, çoğu zaman ondan bir ömür boyu kurtulmanız için yeter."
Fatih Ünlü
Sayfa 39 - Kum Saati Yayınları
Başarılı insanlar sebat ederler...Bir amaca ulaşmak isteyen her insan engellerle karşılaşır.Başarılı insanlar söz konusu engelleri aşanlardır.
Engellere karşı çalışmak, sonunda sizi daha güçlü kılacak ve becerilerinizi bileyecektir.Sebat etmeniz, sizi engellerle karşılayıp yenilerek vazgeçen birçok insandan farklı kılar.
Bir kişisel gelişim meraklısı olarak her gördüğümü okumaya çalışıyorum
Bu da onlardan biri. Kitabın adı ve içeriği çok uyumlu.
Kitabın arkasından bir kesit aktarmak istiyorum: "Başarılı olmak, istediğine ulaşan ve tatmin olmuş bir insan olmanın ilk basamağı, neyi gerçekten istediğiniz, hayattan ne beklediğiniz konusunda iyice düşünmek ve sonra rüyalarınıza ulaşmak için hedefler belirlemektir."
"Sizi tahmin eden bir hayat yaşamak, zenginliklerin en büyüğüdür." Kitabın isminden de anlaşıldığı gibi hayal ettiklerimizin gerçek olması için neler yapmalı, neler yapmamalıyız gibi konularda uzun uzun açıklamalar yapılmış ve her şey en ince ayrıntısına kadar anlatılmış.
Ben sevdim. Okumanızı tavsiye ederim.
Bir kişisel gelişim meraklısı olarak her gördüğümü okumaya çalışıyorum.
Bu da onlardan biri.
Kitabın adı ve içeriği çok uyumlu.
Kitabın arkasından bir kesit aktarmak istiyorum: .
"Başarılı olmak, istediğine ulaşan ve tatmin olmuş bir insan olmanın ilk basamağı, neyi gerçekten istediğiniz, hayattan ne beklediğiniz konusunda iyice düşünmek ve sonra rüyalarınıza ulaşmak için hedefler belirlemektir." "Sizi tahmin eden bir hayat yaşamak, zenginliklerin en büyüğüdür." Kitabın isminden de anlaşıldığı gibi hayal ettiklerimizin gerçek olması için neler yapmalı, neler yapmamalıyız gibi konularda uzun uzun açıklamalar yapılmış ve her şey en ince ayrıntısına kadar anlatılmış.
Ben sevdim. Okumanızı tavsiye ederim.
Kitap isteğim ve beklentimin çok altında kaldı malesef.kitap'ın dış kapağı çok hipnotik bir başarı ile hazırlanmış.sadece bu kadar.nerde nasıl ne bulurum beklentisi içinde geçti zaman kitap bitene kadar...
Kitabı bitirdikten sonra derin bir nefes aldım. İdeal bir kitap. Ne iyi ne kötü. Alırken çok bir beklentim yoktu. Beğendiğim cümleler oldu. Bana iyi gelen bir kitaptı.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 11 okur okudu.
  • 7 okur okuyacak.