1000Kitap Logosu
Resim
Gege Akutami

Gege Akutami

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
8.9
463 Kişi
2.044
Okunma
12
Beğeni
1.514
Gösterim
Tam adı
芥見 下々
Unvan
Karikatürist
Doğum
Iwate, Japonya, 26 Şubat 1992
200 syf.
·
1 günde
·
8/10 puan
Gojo'nun çizimi nedense bana bir garip geldi. Animede gördüğümden baya farklıydı ondan galiba. Tüm hikayenin nasıl başladığını okumak baya keyifliydi. Özellikle Rita'ı görünce şaşırdım. Nedense o lanete karşı içimde bir sevgi pıtırcığı dolanıyor. Şimdi 1. cilde başlayacağım. Yuji, Sakuna ve Nobarayı özledim..
Okuyacaklarıma Ekle
200 syf.
·
2 günde
·
Beğendi
·
9/10 puan
İnternetten okumuştum ancak cilt basılıp da elime geçince okuması daha farklı keyif verdi. Yuuta serideki en sevdiğim karakterlerin içinde ve onun hikayesini okumak çok güzel.
Okuyacaklarıma Ekle
200 syf.
·
10/10 puan
5/5 Stars (%92/100) GOD DAAMNN! is all I can say about this volume. I'm not going to get into too much detail because I want everyone to experience this greatness themselves. Most of this volume is dedicated to our queen Maki. She shines from the beginning till the end. I LOVED her character development and the moment I saw her, she reminded me of Toji. I'm glad we're on the same page with the author here. Apart from Maki subplot, the culling game plot begins and I'm sure it will be brutal and great. I'm still waiting for Gojo to be freed by the way...A brilliant volume and one of my favorites in the entire series.
Okuyacaklarıma Ekle
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.