Gregory Dart

Gregory Dart

Yazar
7.7/10
3 Kişi
·
13
Okunma
·
0
Beğeni
·
138
Gösterim
Kadınlar kendi başlarına erdemin hem bekçisi hem de yargıcı olmuşlardı; onların ellerinde erdem daha yumuşak ve uygar bir kavrama dönüştü; erdemlilik güç simgesi olmaktan çıktı, iyilik anlamına gelmeye başladı.
“Lütfen her yerde senin peşinden dolaşmaya merakım olduğunu sanıp da böbürlenme,” demişti bir kez. “Sen benim için o kadar da önemli değilsin”
Artık sevilmek, güzel, mutlu veya başarılı olmak istemiyordum. Sadece bir şey, tek bir şey istiyordum: Yalnız bırakılmak.
Medya, bizlere zengin ve ünlü kişilerle yakın olduğumuz izlenimi vererek bizleri her zamankinden daha fazla tahrik etmekten hoşlanır.
122 syf.
·1 günde
Karşılıksız aşk kavramını belki de üzerine pek fazla düşmediğimiz o saplantılı platonikliğimizin doğasını incelemeye var mısınız ? Saplantılı diyor kitap çünkü mükemmel bir tutku ve hırs var işin içinde. Ulaşılamaza ulaşmaya çalışırken aslında sadece o anki hislerindir aşk. Ulaşması kolaysa eğer ya da işin içine mantık giriyorsa veyahut yargılanmayı umursuyorsanız, fazla düşünüp de her şeye bir kalıp buluyorsanız orada aşk yoktur kendinizi kandırmayın.

Yazarın biyografisi

Adı:
Gregory Dart
Unvan:
Yazar
Doğum:
1967

Yazar istatistikleri

  • 13 okur okudu.
  • 9 okur okuyacak.