Gülfem Pamuk

Gülfem Pamuk

Yazar
8.2/10
5 Kişi
·
9
Okunma
·
1
Beğeni
·
123
Gösterim
Sanki, küçük bir kız çocuğuydum, mahallenin serseri delikanlısına aşık olmuştum ve babam bunu farketmişti. Kulaklarıma kadar kızardığımı hissettim.
Dua, dua edilen kimseye ulaştığı gibi, dua edilenlerin de bereket ve himmetleri dua edene vasıl olmuştur.
Aşk tuzağı geldi beni sarıp sarmaladı. Önce tenden geçti sonra cana erişti. Aşk ile aşina oldum. Dert ile derman, birlik ile ayrılık hepsi bir oldu. Öyle ki, göğsümde sabır ve şuur bırakmadı, can ülkemi baştan başa sarmaladı. Sevgiliden gelen cefa taşlarıyla kırıldı gönül kuşum. Sorarsanız, işte budur bütün suçum.
Tek kelimeyle bayıldımm.. Efsane bir kitap. Sizi bilmediğiniz birçok ilim ve büyük sanatkar Siyah Kalem’le tanıştırıyor. Hurufilik, Kalenderilikle ilgili çok güzel bilgiler var. Yazar romanı bi şuanki zamanda bir de geçmiş zamanla ilişkilendirerek yazmış ve harika olmuş. Her sayfasında bir merak. Acaba ne olacak? Siyah Kalem kim? Hikayesi nasıl?? Vb. Bu kitabı okumak aklımda hep vardı. Okul tatil olsun da okusam.. iyiki okumuşum. Yer yer ağır gelebilir roman, Türk Dili ve Edebiyat okuyanlar romanı daha da iyi anlayacaktır eminim. Herkese öneririm iyi okumalar .:)

Yazarın biyografisi

Adı:
Gülfem Pamuk
Unvan:
Türk Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 9 okur okudu.
  • 5 okur okuyacak.