H. I. Larry

H. I. Larry

Yazar
9.9/10
10 Kişi
·
45
Okunma
·
2
Beğeni
·
430
Gösterim
Adı:
H. I. Larry
Unvan:
Avustralyalı Çocuk Kitapları Yazarı
Doğum:
Avustralya
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
250 syf.
·2 günde·Beğendi·10/10 puan
RİSU'nun ilk parçasını alan Zac ve büyük babası şimdi de ikinci parçayı almaya gidecekler. Acaba düşmanları olan Blackwood ve Caz onlardan RİSU'yu alabilecek mi? Hadi macera sizi bekler RİSU'yu kimin tamamlayacağını kendiniz okuyun ve görün:)))
92 syf.
·2 günde·Beğendi·10/10 puan
Macera severler için müthiş bir kitap. Kapak resminde de gördüğünüz gibi çok büyük ve tehlikeli bir yılan var. Acaba bu yılan ne olabilir? Bir kamera mı yoksa başka bir şey mi? Her ne olursa olsun bence Zac onu yenecektir. İyi okumalar..
92 syf.
·2 günde·Beğendi·10/10 puan
Zac annesine hediye seçmeye çalışırken yanına görevlilerden biri gelir ve annesinin bu hediyeyi beğenebileceğini düşündüğünü söyler. Zac şaşırır. Bu adam annesinin ne beğeneceğini nereden biliyordu ki? Adamın yakasında "Merhaba, Benim Adım David Sam Bob." yazıyordu D-S-B. Bu Zac'ın çalıştığı yerin baş harfleriydi. Zac etrafına baktı. Herkes mıy mıy yürüyordu ve bir şeyler söyleyip duruyorlardı. Zac korktu ve dışarı zar zor kaçtı. Kulağında kırmızı kulaklık olan herkes zombiye dönmüştü! Zac acaba 24 saat içinde görevini tamamlayabilecek mi?
92 syf.
·Beğendi·10/10 puan
Bence mecaralı aksiyonu bol seven biri için mükemmel bir seri zac Power serisi bende çok severek okudum ve okumaya devam ediyorum aksiyonu bol sevenler için tavsiye ederim

Yazarın biyografisi

Adı:
H. I. Larry
Unvan:
Avustralyalı Çocuk Kitapları Yazarı
Doğum:
Avustralya

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 45 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 83 okur okuyacak.