H. I. Larry

H. I. Larry

Yazar
10.0/10
4 Kişi
·
10
Okunma
·
1
Beğeni
·
355
Gösterim
Adı:
H. I. Larry
Unvan:
Avustralyalı Çocuk Kitapları Yazarı
Doğum:
Avustralya
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
RİSU'nun ilk parçasını alan Zac ve büyük babası şimdi de ikinci parçayı almaya gidecekler. Acaba düşmanları olan Blackwood ve Caz onlardan RİSU'yu alabilecek mi? Hadi macera sizi bekler RİSU'yu kimin tamamlayacağını kendiniz okuyun ve görün:)))
Macera severler için müthiş bir kitap. Kapak resminde de gördüğünüz gibi çok büyük ve tehlikeli bir yılan var. Acaba bu yılan ne olabilir? Bir kamera mı yoksa başka bir şey mi? Her ne olursa olsun bence Zac onu yenecektir. İyi okumalar..
Zac annesine hediye seçmeye çalışırken yanına görevlilerden biri gelir ve annesinin bu hediyeyi beğenebileceğini düşündüğünü söyler. Zac şaşırır. Bu adam annesinin ne beğeneceğini nereden biliyordu ki? Adamın yakasında "Merhaba, Benim Adım David Sam Bob." yazıyordu D-S-B. Bu Zac'ın çalıştığı yerin baş harfleriydi. Zac etrafına baktı. Herkes mıy mıy yürüyordu ve bir şeyler söyleyip duruyorlardı. Zac korktu ve dışarı zar zor kaçtı. Kulağında kırmızı kulaklık olan herkes zombiye dönmüştü! Zac acaba 24 saat içinde görevini tamamlayabilecek mi?

Yazarın biyografisi

Adı:
H. I. Larry
Unvan:
Avustralyalı Çocuk Kitapları Yazarı
Doğum:
Avustralya

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 10 okur okudu.
  • 62 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.