Hasan Murat

Hasan Murat

Yazar
8.5/10
4 Kişi
·
9
Okunma
·
0
Beğeni
·
372
Gösterim
🇹🇷Üşümek önemli değil komutanım. Siz tasalanmayın, bize bir şey olmaz. Yüreğimizdeki ateş, üzerimizin yaşını kurutmaya yeter evvelallah.
🇹🇷Elbette yorulacağız oğlun, ayaklarımız kopacak ama biz ellerimizle devam edeceğiz ilerlemeye. Gözlerimiz görmeyecek, yüreğimiz götürecek bizi gideceğimiz yere. Biz öleceğiz ki vatan yaşayacak, anlıyor musun?
160 syf.
·Beğendi·9/10
Kitap Yorumu//Kan Kokan Topraklar-Hasan Murat
.
Bir askerin kaleminden dökülen, dağlarda nöbet tutan, vatanı koruyan, teröristlerle çarpışan askerin hikayesi... Evde annesini babasını, sevdiğini, yavrusunu bırakıp bu vatanda yaşayan her insan rahat uyusun diye uykusuz kalan Türk askerinin hikayesi...
.
Kitap elinize aldığınız gibi bitecek akıcılıkta yazılmış, mükemmel betimlemeleriyle de sizi içine çekecek bir yazım dili kullanılmış. İnsan okurken boğazına düğümlenen yumrudan kurtulamıyor. Bizim için dağlarda canını hiçe sayan, vatan toprağını koruyan Mehmetçiklerin hikayesi içinize işliyor. Yanında şehit düşen kardeşlerinin kanlarıyla sulanan vatan toprağını gözünü kırpmadan savunan askerimizin içimizden gelen hikayesidir okuyacağınız. Göz yaşlarınıza hakim olamayabilirsiniz, baştan söyleyeyim.
.
Tanrı Türk'ü korusun!

Yazarın biyografisi

Adı:
Hasan Murat
Unvan:
Türk Yazar

Yazar istatistikleri

  • 9 okur okudu.
  • 12 okur okuyacak.