Hasan Yüksel

Hasan Yüksel

YazarÇevirmen
8.6/10
29 Kişi
·
78
Okunma
·
0
Beğeni
·
357
Gösterim
Adı:
Hasan Yüksel
Tam adı:
Yrd. Doç. Dr. Hasan Yüksel
Unvan:
Yazar, Öğretim Üyesi
Doğum:
Kastamonu, 1986
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
Coben'in başarılı bir başka kaybolma üzerine kurulu romanı. Coben'in romanları içinde Myron serisi olmayan yani seri dışı romanları kesinlikle daha başarılıdır. Bu eserde Coben'in başarılı romanlarından ve aynı isimli başarısız bir Fransız yapımı sinema uyarlaması da mevcuttur.
Harlan Coben hayranlığımın başladığı ilk kitap Hoşçakal Demeden'di.Yazarın okuduğum bu kitabı da tipik Harlan Coben kitabıydı çarpıcı,bir son merak uyandıran olaylar dizisi ve kesinlikle başarılı bir olay örgüsü.Kitabı gizem gerilim polisiye seven okurlara tavsiye ederim.
3.5 saatte bitirdim... Deli gibi uykum olmasına rağmen kalkamadım başından. Harlan Coben yine kalemini konuşturmuş... Öldüğünü düşündüğü karısının yaşadığına dair mail alan adamın sonrasında yaşadıkları anlatılıyor. Mafya babasına çatmasa olmaz tabi.. SPOILER!!Peki ya mafya babasının oğlunun ölümü ile karısının ilişkisi olduğunu keşfederse?? Kayınbabasının
kendisinden bir şeyler sakladığını? SPOILER. Olaylar son sayfaya kadar akmaya devam ediyor.. Polisiye severler, kesinlikle okumalısınız. Betimlemeleri, karakter yapıları, diğer kitaplarından karakterlerin de geçmesi -sevdiğiniz ve bildiğiniz birinin adını görmek tabi ki mutlu eder- , okların sürekli başkalarına dönmesi.... Harlan, seni seviyorum.
Başarılı bir kurgu ile yazılmış bir Harlan Coben kitabı daha. Süregelen serilere dahil olmayan bir kitap. Başarılı kurgusu ile sizi alıp götürüyor. Sırlar, cinayetler ve tahmin edemediğiniz bir son. Polisiye seviyorsanız tam size göre.

Yazarın biyografisi

Adı:
Hasan Yüksel
Tam adı:
Yrd. Doç. Dr. Hasan Yüksel
Unvan:
Yazar, Öğretim Üyesi
Doğum:
Kastamonu, 1986

Yazar istatistikleri

  • 78 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 66 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.