1000Kitap Logosu
Henry Carroll

Henry Carroll

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
8.0
20 Kişi
64
Okunma
0
Beğeni
215
Gösterim
Unvan
Yazar, Fotoğrafçı
Yaşamı
Fotoğrafçı, yazar ve konuşmacıdır. Çok satan İyi Fotoğraflar Çekmek İstiyorsanız. Bu Kitabı Okuyun kitabının yazarı ve İngiltere’de fotoğraf gezileri, kurslar ve etkinlikler düzenleyen önde gelen kuruluşlardan biri olan frui.co.uk’in kurucularındandır. Royal College of Art’da yüksek lisans yapmıştır ve fotoğraf çalışmaları çeşitli uluslararası sergiler ve yayınlarda yer almıştır.
Mustafa Kılavuz
İyi Fotoğraflar Çekmek İçin Bu Kitabı Okuyun'u inceledi.
128 syf.
·
Puan vermedi
Bu tür başlıklar genelde miğdemi bulandırır ama trene yetişmek için aceleyle 2. fotoğraf kitabı olarak kütüphaneden ödünç aldım. Baya boş bir kitap. Fotoğrafların teknik bilgilerini vermiyor, basit temel konuları işlemenin ötesine geçememiş. Sanat alanındaki görsel alanlar için kitap baskıları kaliteli oluyor bu yüzden bunlar fiyata yansıyor. Kütüphanelerden ödünç alınarak bu ihtiyacın giderilmesi taraftarıyım. Arada bir kötü bir seçim de yapsanız en azından kaybettiğiniz en fazla zamanınız olabilir.
3
Zeynep Şahin
İyi Fotoğraflar Çekmek İçin Bu Kitabı Okuyun'u inceledi.
128 syf.
·
7 günde
·
8/10 puan
Fotoğrafla ilgilenenlerin mutlaka kütüphanesinde bulundurması gereken bir kitap. Kitapta fotoğrafçılığa dair güzel açıklamalar ve örneklendirmeler mevcut. Temel fotoğraf seviyesinde bilgi sunuyor. Fotoğrafa henüz başlayan arkadaşlara tavsiye ederim, pişman olmayacaksınız. :)
3