Huntley Fitzpatrick

Huntley Fitzpatrick

Yazar
6.4/10
7 Kişi
·
15
Okunma
·
1
Beğeni
·
359
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
"Bazı kalplerin iyileşmesi için zaman gerekir!" Tatlı bir kitap okudum çok eğlendim kitapta Seda Sayan'a da denk geldim Mahsun Kırmızıgüle de.. Güldüğüm yerleri sayamadım.. İlker Harmanlıoğlu despot dediğim dedik bir adam, Tuana Kayıkçı sakar, beceriksiz laf yapıştırmayı ustalıkla gerçekleştiren bir isimdir..Bu ikili Tuana'nın arkadaşı Eylül'ün kaza yaptığı gecede bir araya gelecek ve tabii ki sonrasında eğlence sizleri bekliyor olacak..
Çat kapı aşk arka kapağına aldanıp da aldığım, beni hayal kırıklığına uğratan bir kitap oldu. Sanki dünyada ne kadar sevmeyeceğim kitap varsa hepsini geçen yıl almışım gibi hissediyorum artık. Eskiden hiç böyle olmazdı.

Kitaba gelirsek, karakterlerin tanışma şekli arka kapaktaki gibi olsa da esas konunun bu klişe olmadığını düşünüyorum ben. Çünkü 300 sayfa boyunca tek gördüğümüz tüm çiftler ve onların fiziksel yakınlıkları. (Tüm çiftler diyorsam bana güvenin. Jase'in anne babasından tutun Sam'in annesi ve sevgilisine kadar herkesin özel hayatını görüyoruz.) Açıkçası ben bir ara kitabı bıraktım dayanamayıp çünkü gerçekten başka bir olay olmadı. Ama sonra hadi Büşra yapabilirsin diyerek zorla okumayı sürdürdüm. Nihayetinde yazar son yüz sayfa içine bir olay koymayı başardı.Verdiği karakterleri hesaba katarsak kesinlikle mantıksız ve alakasız bir olay değildi. Bunu ahlaki ikilemle perçinlemesi de ayrı hoşuma gitti ama elbette yazar beni şaşırtmayı göze alamayıp son kısmı geçiştirerek kitaptan tamamen soğumama yardımcı oldu.

Anlayacağınız ben bu kitabı da hiç sevmedim ve 1 puan bile zoraki bir şekilde verildi diyebilirim. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.
Çat Kapı Aşk berbat bir kitaptı.Tanıtımını okuduğumda daha güzel birşey bekliyordum ama beklentimi karşılamadı. Bu yüzden uzak durun!!
Geri zekalı gerizekalı gerizekalı bu kitabı okurken sürekli bunları tekrarladım. Güzel bi kitaptı ama olaylar sinir bozucuydu . Kız bazen tam bi salaktı. Ama genel anlamda beğendim hoş bi kitaptı. Dili anlatımı ve betimlemeler de yerindeydi. Etkiledi mi aman tanrimlik bi kitap miydi hayır.

Yazarın biyografisi

Adı:
Huntley Fitzpatrick
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 15 okur okudu.
  • 18 okur okuyacak.