İbrahim Dalfidan

İbrahim Dalfidan

Yazar
7.3/10
56 Kişi
·
188
Okunma
·
12
Beğeni
·
1.058
Gösterim
Adı:
İbrahim Dalfidan
Unvan:
Türk Yazar
Doğum:
Konya, Türkiye, 1997
1997 yılında Konya’nın Kulu ilçesinde doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimini Konya’da tamamlayan yazar, eğitimine halen Uşak Üniversitesi’nde devam etmektedir.
144 syf.
·5/10
Yazarın ilk kitabı olmasına rağmen gerçekten etkileyici bir kitap olmuş. Bir kaç saatte bitirilebilecek bu kitabın, yazım hatası her ne kadar çok olsa da yayın evinin ihmalkarlığı olduğunu düşünüyorum.
136 syf.
·2 günde·Beğendi·Puan vermedi
Mükemmel bir kitap. Çok sevmiş bir adam ve onu terk eden bir kadın. Adamın yaşadığı zorlukların gün geçtikçe azalışı ve bu zorlukları atlatırkenki yaşadığı o duygu karışıklığı. Sonradan hayatına giren çok sevdiği bir kadın yüzünden yarı yolda bıraktığı bir kadın daha... Vicdan azabı yüzünden yardım etmek istiyor ama ona karşı duyguları başka bir hal alıyor ve takrar aynı acıyı yaşıyor.
136 syf.
·12 günde
Kitabın hikayesi o kadar güzel ki. eski sevgilisinden ayrılan ibrahim ile çocukluk arkadaşı olan sedayı anlatıyor. seda hasta, kanser hastası. olaylar tam da burda başlıyor. kesinlikle okumalısınız :)
duyduguma gore cok anlamli ve hisli bir kitap repliklerini gordum bayildim bence harika bir kitap,kitap tam olarak asktan bahsediyor daha dogrusu aski yasatiyor insanin asik olasi geliyor kitabi okuyunca.
136 syf.
·1 günde·Beğendi·Puan vermedi
Ibrahim Dalfidan adlı yazarımızın muhteşem bir kitabı BENİ UNUT BIZI UNUTMA. Kitap çok güzel bir dille yazılmış. Siz sanki kitabı okumuyorsunuz da gerçekten yaşıyormuşsunuz gibi oluyor. Gerçekten okuyucularda bu hissi uyandıran çok az yazarlarımızın olduğunu düşünüyorum. Mutlaka okunması gereken bir kitap bence. Eğer siz de okursanız bana hak vereceksiniz. Bir de bu kitap bende " hak edene hak ettiği gibi davranmıyoruz. Hak etmeyene hak ettiğinden fazla ilgi gösteriyoruz." Fikrini uyandırdı. Cümlem biraz karışık olabilir ama dikkatli okursanız beni anlayacağınızı düşünüyorum.
136 syf.
·1/10
Çok yalın gerçek olmayan bir aşk kitabı bence çok ağdalı sözler var gerçek aşk bu mu terk edilmek mi sevmek mi sevilmek mi. Genç bir yazar iyi bir deneme
136 syf.
·1 günde·7/10
Her önüne gelen kitap yazmamali bence hele ki aşk konularında. Son zamanlarda genc olan yazarlarımız ergenliğin verdiği aşk özlemini, ayrılık özlemine dönüştürmeye cok hevesliler acidasyon yapmak için mi bilmem . Bırakın da bazi ask hikâyelerinin sonu iyi bitsin güzel bitsin. Bu kitapları okuyan bireyler önyargılı davranıyor aşka. AYRILMAK IÇIN SEVER OLDUK kısacası
144 syf.
·1 günde·Beğendi·Puan vermedi
Hayy kitap yayıncılığın kitaplarını çok seviyorum. Yazarlar öyle bilindik değil ve bu hoşuma gidiyor benim ilgimi çeken her kitabı okurum.
Kitaba gelirsek genelde yalnızlık, aşk acısı, umutsuzluk,özlem gibi duygular hakim her insanın geçmişte yaşadığı, şuanda yaşama ihtimali olan veya ileride yaşayabileceği duyguları anlatmış. Bir çırpıda bitebilecek bir kitap
136 syf.
·Puan vermedi
Ben hep aşk kitapları okurum ancak hiç bu kadar iyi gelen bir kitap okumadım. İbrahim Dalfidan
Sizin kitabınız gerçekten harika hepinize tavsiye ederim.......
Saolun
Kitabi Odamda Buldum Kitap Okumayı Sevmezdim Ama Bu Kitap Çok Farklı Okudunmu Bırakasın Gelmiyor Herkese Tavsiye Ederim...
KİTABİ YAZAN İBRAHİM DALFİDANA TEŞEKKÜR EDERİM

Yazarın biyografisi

Adı:
İbrahim Dalfidan
Unvan:
Türk Yazar
Doğum:
Konya, Türkiye, 1997
1997 yılında Konya’nın Kulu ilçesinde doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimini Konya’da tamamlayan yazar, eğitimine halen Uşak Üniversitesi’nde devam etmektedir.

Yazar istatistikleri

  • 12 okur beğendi.
  • 188 okur okudu.
  • 4 okur okuyor.
  • 82 okur okuyacak.