Inio Asano

Inio Asano

Yazar
6.3/10
8 Kişi
·
35
Okunma
·
3
Beğeni
·
117
Gösterim
Adı:
Inio Asano
Unvan:
Mangaka
Doğum:
Ishioka, Ibaraki, Japonya, 22 Eylül 1980
"Kendini aptal gibi hissetsen de gelecek karanlık olsa da ileride neler yaşanacağını bilemezsin. Bulunduğumuz mevki dünyanın sonu da olsa, sen ve ben hala beraberiz."
"ben de on beş yaşımdayken özel bir dünyam olsun istemiştim, hiç kimsenin uzanamayacağı, zaman akışının durduğu bir yer."

"fakat bu dünyada öyle bir yer yok."

"haklısın. o yüzden ben de böyle yaşıyorum işte. yaralar almaya devam ettiğim, yüreğimin her gün biraz daha değiştiği, zamanın durup dinlenmeden akıp gittiği bir dünyada. "
"Belki de istediğin şey gerçekçi değil ve çok hayalci ve bu yüzden tereddüt ediyorsun. Ama yine de deneyip pişman olmak, denemeden pişman olmaktan her zaman daha iyidir."
"Ne kadar uzun süre beraber iyi geçinsen de, bazen küçücük çöküşler öldürücü uçurumlara dönüşebiliyor."
“No matter how well two people get along, sometimes even a tiny splinter can turn into a fatal wound...[but] love is a miracle you create yourselves. Don't give up until the very end!”
"Ezici günlük hayattan kurtulmaya yeteri kadar cesaretim olmadığı için sürekli ama sürekli kendime karşı öfke besliyorum. Belki böyle yaşayabilirim, ya da böyle düşünüyorum."
212 syf.
·1 günde
Bir mangakanın hayatını anlatıyordu. Başta otobiyografi sansamda yazardan bağımsızdı. Genel olarak meslekteki zorluklar konusunda bilgilendirici olsa da sıkıcıydı. Çizimleri güzeldi.
30 syf.
·1 günde
Daha önce okumadığım türde bir mangaydı. Vermeye çalıştığı mesajların yarısını falan anlayamasam da güzeldi. Çizimleri çok karışıktı. Savaşı güzel anlatmıştı. Fena değildi.
204 syf.
·8 günde
Oldukça güzel başlayan bir manga idi. Fazla uzun olması ve ortalarda biraz sıkması dışında güzeldi. Güzel bir roman havasındaydı. Romantizmi ve sonu da güzeldi. Hatta sonu epey iyi ve hüzünlüydü. İkinci kitapta neler olacağını merak ettirdi. Grup üyelerinin toplanma aşamasındaki bölümlerin havası da oldukça güzeldi.
224 syf.
·3 günde
Birinci kitapta biraz sıkılmıştım, bu da ikinci kitabı ertelememe yol açmıştı ama bu kitap beklentimin çok üstünde çıktı. Günlük ve abartısız yaşamların anlatıldığı hoş bir mangaydı. Karakterler farklı ve güzeldi ama yine de başarısız tarafları vardı.
Bir ölümün, ölünün çevresindeki hayatlara etkisini de güzel anlatıyordu. Samimi ve güzel bir mangaydı. Okunmasını öneririm.
46 syf.
·1 günde
Canavar yüzlü bir kızı insanların önce görmezden gelip sonra yücelttiklerini anlatılıyordu. Verilmek istenen mesaj abartılı bir şekilde verilmişti benim için ama yine de hoştu.

Yazarın biyografisi

Adı:
Inio Asano
Unvan:
Mangaka
Doğum:
Ishioka, Ibaraki, Japonya, 22 Eylül 1980

Yazar istatistikleri

  • 3 okur beğendi.
  • 35 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 3 okur okuyacak.