Inio Asano

Inio Asano

Yazar
6.0/10
2 Kişi
·
2
Okunma
·
0
Beğeni
·
24
Gösterim
Adı:
Inio Asano
Unvan:
Mangaka
Doğum:
Ishioka, Ibaraki, Japonya, 22 Eylül 1980
"Kendini aptal gibi hissetsen de gelecek karanlık olsa da ileride neler yaşanacağını bilemezsin. Bulunduğumuz mevki dünyanın sonu da olsa, sen ve ben hala beraberiz."
"Belki de istediğin şey gerçekçi değil ve çok hayalci ve bu yüzden tereddüt ediyorsun. Ama yine de deneyip pişman olmak, denemeden pişman olmaktan her zaman daha iyidir."
"Ne kadar uzun süre beraber iyi geçinsen de, bazen küçücük çöküşler öldürücü uçurumlara dönüşebiliyor."
"Ezici günlük hayattan kurtulmaya yeteri kadar cesaretim olmadığı için sürekli ama sürekli kendime karşı öfke besliyorum. Belki böyle yaşayabilirim, ya da böyle düşünüyorum."
204 syf.
·8 günde·7/10
Oldukça güzel başlayan bir manga idi. Fazla uzun olması ve ortalarda biraz sıkması dışında güzeldi. Güzel bir roman havasındaydı. Romantizmi ve sonu da güzeldi. Hatta sonu epey iyi ve hüzünlüydü. İkinci kitapta neler olacağını merak ettirdi. Grup üyelerinin toplanma aşamasındaki bölümlerin havası da oldukça güzeldi.
46 syf.
·1 günde·5/10
Canavar yüzlü bir kızı insanların önce görmezden gelip sonra yücelttiklerini anlatılıyordu. Verilmek istenen mesaj abartılı bir şekilde verilmişti benim için ama yine de hoştu.

Yazarın biyografisi

Adı:
Inio Asano
Unvan:
Mangaka
Doğum:
Ishioka, Ibaraki, Japonya, 22 Eylül 1980

Yazar istatistikleri

  • 2 okur okudu.
  • 2 okur okuyacak.