1000Kitap Logosu
James Oswald

James Oswald

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
5.7
13 Kişi
18
Okunma
0
Beğeni
111
Gösterim
Unvan
Yazar
Doğum
1715
Ölüm
1769
432 syf.
·
1 günde
·
Beğendi
·
5/10 puan
Birbiri ardına işlenen vahşi cinayetler ve 60 yıl öncesine dayanan çözülmeyi bekleyen başka bir cinayet. Çok fazla sır,gizem ve gerilim dolu bir polisiye. Ve iyi bir dedektif. Giriş, gelişme çok iyiydi ancak sonuç hiç beklediğim gibi olmadı. Konu farklı bir yere evrildi. Falcılar,ayinler ya da kendine beden arayan iblislerle bitirilmemeliydi bence . Yine de ilk kitapmış sanırım o yüzden ilk elin günahı olmaz diyorum. Okunur mu evet okunur ama sıkı bir polisiyeci için hafif kalır.
Doğal Nedenler
5.7/10
· 19 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
19
432 syf.
·
2 günde
·
Puan vermedi
Tek kelimeyle müthiş bi kitap. Okurken resmen şok eden, olayların gidişi beyin yakan cinsten. Aslında seri olarak devam eden bi kitapmış ama ülkemizde henüz diğer kitaplar basılmamış @dogan_kitap serinin diğer kitaplarını da heyecanla bekliyorum. Dedektif McLean ile tanışmayan varsa bence bir an önce tanışmalı. #OKUDUMBİTTİ #ALINTI Şeytan her yerdedir! Birbiri ardına işlenen vahşice cinayetler… Polis teşkilatının yalnız kurtlarından Dedektif Tony McLean kentin ileri gelenlerinden birini parçalayan katili ararken eski bir malikânede 60 yıl öncesinden kalma bir ceset ortaya çıkar. Bir kurban ayininde öldürülmüş genç kızın organları, kavanozların içinde duvara gömülmüştür.  Bu cinayet, arşivin tozlu raflarına kaldırılmak üzereyken McLean bugün ile 60 yıl öncesi arasındaki bağı çözer. Katil, hünerli dokunuşlarla kanıtları ortadan kaldırmıştır, ama genç kızın ölümüyle yeniden hayata dönen Şeytan'ın parmak izleri her yerdedir. McLean imkânsızı başarmak üzere işe koyulup aklın yasalarıyla şehrin sokaklarında Şeytan'ın izini sürecektir. Şiddetli, gizemli ve heyecan dolu bir macera.
Doğal Nedenler
5.7/10
· 19 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
3
432 syf.
·
1 günde
·
3/10 puan
Çok klasik bir polisiye. İlk 100 sayfayı okurken anladım ki elimde sürünecek, hiç zorlamadım. Atlaya atlaya okuyup sonunu da öğrenince hele, bu muhteşem kararımdan ötürü tebrik ettim kendimi. Çünkü çok saçma geldi sonu bana, "bu mudur yani?" dedirtti. Bence bu değil. Tavsiye edemeyeceğim. =)
Doğal Nedenler
5.7/10
· 19 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
4