Jamie Jo H.

Jamie Jo H.

Yazar
7.3/10
6 Kişi
·
23
Okunma
·
1
Beğeni
·
323
Gösterim
Adı:
Jamie Jo H.
Tam adı:
Jamie Jo Hoang
Unvan:
Yazar
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
Kitabın tek kusuru sanırım redaksiyon hatalarıydı. Değinmek istemiyordum ama değinmemi gerektirecek kadar çoktu. Okumaya engel değil tabii ki bunlar, genellikle noktalama işaretlerinde sorun vardı. Yine de böyle güzel bir kitap için daha iyisi olmalıydı diyor insan.
Arka kapakta çok fazla bilgi olmaması kitapla ilgili merak duygusu uyandırıyor, konusu oldukça iyi ancak yazım hataları o kadar fazla ki kitap sürükleyici olmaktan çıkıyor...
çok güzel bir kitap renklerin içinde olan bir sanatcı için bir tek renge siyaha mahkum olmak ve buna alışmaya ve kabul etmeye çalışmak çok zor
Ne ararken neler buldum.Çok farklı şeyler düşünmüştüm kitap için ama aradığımdan fazlasını buldum.Hayata bakış açım kesinlikle değişti.Hayat hep aynı düzeyde ilerlememeli birazdan kendine zaman ara.İlla ki başına bir şey geldiğinde değişme.
Renklere aşık birisinin karanlıklara gömülmüş olması ne kadar acı verici olursa okadar hissetirebilen ve bir kadının ne kadar güçlü olabileceğini gösteren bir kitaptı yazım hatalarına rağmen.

Yazarın biyografisi

Adı:
Jamie Jo H.
Tam adı:
Jamie Jo Hoang
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 23 okur okudu.
  • 9 okur okuyacak.