Jamie Jo H.

Jamie Jo H.

Yazar
8.2/10
9 Kişi
·
39
Okunma
·
1
Beğeni
·
354
Gösterim
Adı:
Jamie Jo H.
Tam adı:
Jamie Jo Hoang
Unvan:
Yazar
336 syf.
·Puan vermedi
Kitap konu olarak görme yetisini kaybedeceğini öğrenen bir ressamın yaşadıklarını konu alıyor. Konu itibariyle gerçekten çok güzel. Betimlemelerde kitabın hakkını veriyor ama yine de tam anlamıyla hoşuma gitmedi kitap. Belki de uzun sure önce okuduğumdan kitapla ilgili eksik hissettiğim yerler var. Ama eğer bir kadının yeniden doğuş hikayesini okumak isterseniz alın okuyun derim.
336 syf.
·9 günde·Puan vermedi
Arka kapakta çok fazla bilgi olmaması kitapla ilgili merak duygusu uyandırıyor, konusu oldukça iyi ancak yazım hataları o kadar fazla ki kitap sürükleyici olmaktan çıkıyor...
336 syf.
·Beğendi·Puan vermedi
çok güzel bir kitap renklerin içinde olan bir sanatcı için bir tek renge siyaha mahkum olmak ve buna alışmaya ve kabul etmeye çalışmak çok zor
336 syf.
·Puan vermedi
Ne ararken neler buldum.Çok farklı şeyler düşünmüştüm kitap için ama aradığımdan fazlasını buldum.Hayata bakış açım kesinlikle değişti.Hayat hep aynı düzeyde ilerlememeli birazdan kendine zaman ara.İlla ki başına bir şey geldiğinde değişme.
336 syf.
·9/10
Renklere aşık birisinin karanlıklara gömülmüş olması ne kadar acı verici olursa okadar hissetirebilen ve bir kadının ne kadar güçlü olabileceğini gösteren bir kitaptı yazım hatalarına rağmen.

Yazarın biyografisi

Adı:
Jamie Jo H.
Tam adı:
Jamie Jo Hoang
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 39 okur okudu.
  • 3 okur okuyor.
  • 12 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.