Jeff Kinney

Jeff KinneySaftirik Greg'in Günlüğü 1 yazarı
Yazar
8.1/10
3.516 Kişi
15,8bin
Okunma
170
Beğeni
10,5bin
Görüntülenme

Hakkında

Jeff Kinney, online oyun geliştirmeci ve bir The New York Times çok satan yazarıdır. Jeff, Time dergisi tarafından "Dünyanın En Etkili 100 Kişisi"'nden biri seçildi. Aynı zamanda Time dergisinin "En İyi 50 Web Sitesi"'nden biri seçtiği "poptropica.com'un yaratıcısıdır. Çocukluğu Washington, DC'de geçen yazar 1995 yılında New England'a taşındı. Halen güney Massachusettes'te eşi ve iki oğlu ile yaşamaktadır.
Tam adı:
Jeffrey Patrick Kinney
Unvan:
Amerikalı Karikatürist, Oyun Tasarımcısı, Yazar
Doğum:
Andrews Air Force Base, Maryland, Amerika Birleşik Devletleri, 19 Şubat 1971

Okurlar

170 okur beğendi.
15,8bin okur okudu.
288 okur okuyor.
4.289 okur okuyacak.
102 okur yarım bıraktı.
Reklam

Sözler ve Alıntılar

Tümünü Gör
Bir gün sana bayılıyorlar, ertesi gün bayat pasta gibi davranıyorlar.
İki'den sonra gelen ve "güç" sözcüğüne benzeyen sayı hangisidir?
Reklam
Umarım her kes yerinden memnundur.Çünkü yerleriniz değismeyecek.
Daddy, is rain just God sweating?
Sayfa 10
Bugünlerde kızlara NELER oluyor, hiç anlamıyorum vallal İlkokulda her şey ne kadar basittii Sınıfın en hızlı koşanıysan bütün kızları tavlıyordun.
Dilara Günaydın

Dilara Günaydın

@dileyraa_art
·
05 Ocak 15:38
2024’de kitaplar ucuzlarsa hedefe ulaşırım.
2024 OKUMA HEDEFİ
15/60 kitap - %25 tamamlandı
15 kitap okudu
60 kitap
3.392 sayfa
10 inceleme
86 alıntı
7 günde 1 kitap okumalı.
Reklam

Yorumlar ve İncelemeler

Tümünü Gör
225 syf.
2/10 puan verdi
·
3 günde okudu
Bu kitabı çocuklarınızdan uzak tutmanızı şiddetle tavsiye ediyorum... On beş günlük kısa bir tatilin ardından tekrar eğitim-öğretim dönemi başladı. Tatilde sıraya koyduğum baya bir kitabım vardı. Fakat bu süre çok kısa olduğundan kitaplarımı bitiremedim. Bu sürenin bana yetmemesi ve kitaplarımı okuyamama baya üzüldüm. Çünkü okulların açılmasıyla
Saftirik Greg'in Günlüğü 5 - Ama Bu Haksızlık!
Saftirik Greg'in Günlüğü 5 - Ama Bu Haksızlık!Jeff Kinney · Epsilon Yayınları · 20111,212 okunma
220 syf.
1/10 puan verdi
Okumayın, Okutturmayın. Yüzümde gram gülümseme olmadı. Böyle , bu tarz kitapları keşke daha anlamlı yapsalar da çocuklarımız da okusa. Bu kitabı okuyunca çocuklarınız ne hissedecek biliyor musunuz ? Hemen açıklayayım .. *Dişine Tel takmak ya dalga geçilecek bir durumdur yada tel takan kişinin çirkin olduğu bir durumdur. *Bir dergi de otomobilin üstünde bikinili bir kızın durması ise Greg'e göre çok normaldir. Eh bunu okuyan çocuklar da Greg ile aynı yaşlarda olduğunu varsayarsak çocuklarınızın bikinili bayanların resimlerine bakmayı normal karşılayabileceğini bilmenizi isterim. Çünkü bunu okurken güya (!) komikmiş gibi anlatılan , eğlenceli (!) bir kitaptır kendisi . * Bir çocuğa, Anne-Babanın istemedikleri bir şeyi yapmayı ve onları kandırılabileceğini öğretir. * Bir çocuğa, Anne-Baba ile aralarında ki seviyeyi düşürmeyi, Onları dikkate almamayı vs .. Bakıyorum da bu kitabı okuyan küçük yaşta ki arkadaşlarımız da beğenerek yorumlamış .. Ama bu kitap da bunlardan bahsedilirken ve çocuklarımız da bu kitabı beğenirken sizce ben abartmış mı oluyorum ? Yoksa çocuklarımıza çoktan aşılaması gerektiklerini aşıladılar mı ? Daha önce de bir çocuk hikayesi kitabı yorumlamıştım.. Cahit zarifoğlu gibi üstadları okuyun , okutturun . Ama elin yabancısının kitaplarını okutturmayın. Ahlaki değerlerimizi lütfen koruyalım.
Saftirik Greg'in Günlüğü 1
Saftirik Greg'in Günlüğü 1Jeff Kinney · Epsilon Yayınları · 20122,379 okunma
224 syf.
6/10 puan verdi
·
Beğendi
Eğlenceli bir kitaptı. Saftirik Greg'in okuldaki maceralarını anlatıyor kitap. Serinin diğer kitaplarını hiç okumadım rastgele bu kitabı bulup okudum. Gayet okunabilir çerezlik kitap.
Saftirik Greg'in Günlüğü 8 - Batsın Bu Dünya!
Saftirik Greg'in Günlüğü 8 - Batsın Bu Dünya!Jeff Kinney · Epsilon Yayınları · 2013979 okunma