Jeff Sampson

Jeff Sampson

Yazar
8.5/10
8 Kişi
·
12
Okunma
·
0
Beğeni
·
452
Gösterim
Adı:
Jeff Sampson
Unvan:
Yazar
Doğum:
Nürnberg, 15 Temmuz 1982
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
Karmaşa henüz keşfedilmemiş bir serinin ikinci kitabı. Kurgusu her ne kadar sıradan olasa da merak uyandıran bir anlatıma sahip. Okurken sıkılmayacağınız ve her bölümde yeni bir macera ve gizem var.
Emily Webb , Spencer ve Dalton üçlüsü ön planda. Emily sürünün alfası ve üstüne düşen görevler var. Sürüsünü bulmak ve bir araya toplayıp gece vaktinde dönüşümlerinin nedenini bulmak...
Maalesef henüz keşfedilmemiş bir seri daha. Karmaşa aykırılar serisinin 2.kitabı.Kitap o kadar akiciydi ki 2 saatte bitirdim. Surukleyici, merak uyandirici ve gizemli bir kitap yani eğer reading slump magduruysaniz size ilaç gibi gelecektir. Yazım dili de basit olduğundan kolayca okunuyor.

Konusu kısaca bilim adamları tarafından genetikleri değiştirilerek kurt adam-kadina dönüştürülen gençlerin bu bilim adamlarının peşlerine düşmesini anlatiyor.

Herkese tavsiye ederim özellikle büyük beklentilerle baslamazsaniz çok keyif alacaginizdan eminim.
GECE;
Kitabın konusundan bahsetmem gerekirse, Emily W. bol kıyafetler giyen, kendini dış dünyaya kapatan, tek arkadaşı Megan ile takılan bir kızdır. Her şey bir gecede değişir. Emily C. adında bir kızın öldüğü gece kendini odasının penceresinden atlamak üzereyken bulur. O geceden sonra Emily değişmeye başlar. Gündüzler aynı Emily Webb olan fakat geceleri macera arayan bir Emily Webb’e dönüşür. Geceleri değişen sadece karakteri değil bedeni de değişiyor. Emily artık daha güçlü, hızlı ve korkusuzdu. Ve Emily bu olan bitenin sebebinin ne olduğunu bilmiyordu. Aklında birçok soru vardı. O gece öldürülen Emily C.’nin ruhu onu ele mi geçirmişti, yoksa insan dışı bir yaratığa mı dönüşüyordu?
Bu soruların cevabını ararken başka soruların kapıları açılır. Yalnız değildir, onun gibi başka kişilerde vardır. Peki onların bu hale gelmesinden sorumlu olan kişi kim? Tüm soruların cevabı kitapta!
•••
Hikayemde paylaştığım kısa yorumda söylediğim gibi ilk başta kitabı tam olarak kavrayamadım, nedenini bilmiyorum ama sonradan kitabı kavradığımda tüm heyecanı ile beraber okudum. Emily bazen sinirimi bozsa da şuurlu bir şekilde yapmadığı için pek takılmıyordum. Kitapta katil hakkında tahminlerde bulundum hatta Emily de benimle aynı kişiden şüphelendi ama yanıldık. Kitabın ortalarında heyecandan konum değiştirdiğim oldu. Sonu çok güzeldi. Tam istediğim gibi bitti diyebilirim. Sıradaki kitaplarımı okuyup hemen ikinci kitaba başlamak istiyorum. Alın, okuyun, okutun. Sevgilerimle

Yazarın biyografisi

Adı:
Jeff Sampson
Unvan:
Yazar
Doğum:
Nürnberg, 15 Temmuz 1982

Yazar istatistikleri

  • 12 okur okudu.
  • 19 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.