Jeff Sampson

Jeff Sampson

8.6/10
5 Kişi
·
9
Okunma
·
0
Beğeni
·
433
Gösterim
Adı:
Jeff Sampson
Unvan:
Yazar
Doğum:
Nürnberg, 15 Temmuz 1982
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
GECE;
Kitabın konusundan bahsetmem gerekirse, Emily W. bol kıyafetler giyen, kendini dış dünyaya kapatan, tek arkadaşı Megan ile takılan bir kızdır. Her şey bir gecede değişir. Emily C. adında bir kızın öldüğü gece kendini odasının penceresinden atlamak üzereyken bulur. O geceden sonra Emily değişmeye başlar. Gündüzler aynı Emily Webb olan fakat geceleri macera arayan bir Emily Webb’e dönüşür. Geceleri değişen sadece karakteri değil bedeni de değişiyor. Emily artık daha güçlü, hızlı ve korkusuzdu. Ve Emily bu olan bitenin sebebinin ne olduğunu bilmiyordu. Aklında birçok soru vardı. O gece öldürülen Emily C.’nin ruhu onu ele mi geçirmişti, yoksa insan dışı bir yaratığa mı dönüşüyordu?
Bu soruların cevabını ararken başka soruların kapıları açılır. Yalnız değildir, onun gibi başka kişilerde vardır. Peki onların bu hale gelmesinden sorumlu olan kişi kim? Tüm soruların cevabı kitapta!
•••
Hikayemde paylaştığım kısa yorumda söylediğim gibi ilk başta kitabı tam olarak kavrayamadım, nedenini bilmiyorum ama sonradan kitabı kavradığımda tüm heyecanı ile beraber okudum. Emily bazen sinirimi bozsa da şuurlu bir şekilde yapmadığı için pek takılmıyordum. Kitapta katil hakkında tahminlerde bulundum hatta Emily de benimle aynı kişiden şüphelendi ama yanıldık. Kitabın ortalarında heyecandan konum değiştirdiğim oldu. Sonu çok güzeldi. Tam istediğim gibi bitti diyebilirim. Sıradaki kitaplarımı okuyup hemen ikinci kitaba başlamak istiyorum. Alın, okuyun, okutun. Sevgilerimle

Yazarın biyografisi

Adı:
Jeff Sampson
Unvan:
Yazar
Doğum:
Nürnberg, 15 Temmuz 1982

Yazar istatistikleri

  • 9 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 16 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.