Karma Wilson

Karma Wilson

Yazar
9.0/10
15 Kişi
·
81
Okunma
·
0
Beğeni
·
73
Gösterim
Adı:
Karma Wilson
Unvan:
Yazar
Doğum:
8 Ekim 1970
40 syf.
Herkese Merhaba,
Yeni bir arkadaş edinmenin orman hayvanları tarafından kısa ve öz bir biçimde anlatıldığı bu kitabı sevdim ve sizlere de tavsiye ederim. Kitabın görsellerinin de son derece sevimli olduğunu da belirtmek isterim.Herkese keyifli okumalar :))
35 syf.
·9/10
Tombik ayı, genel olarak basit ve sade çizimleri, şiirimsi kafiyeli diliyle çocukların ilgisini çeken bir seri. 1 yaştan itibaren bile resimlerini göstererek anlatılabilecek kitaplar.
Tombik ayı acıkınca'da tombik ayının kış uykusundan uyanıp yiyecek aramasını ve her zamanki gibi kendi başının çaresine bakamayıp, ormandaki diğer arkadaşlarının yardımıyla işleri yoluna koymasını görüyoruz.
40 syf.
Kütüphanede keşfettik bu kitabı. Küçük kızım 4 yaşında. Ona okudum. Bi daha bi daha okumamı istedi. Ezberledi. Şiir havasında yazılmış çok keyifli ve güzel bir kitap. Kızımın daha dişi sallanmadı ama bu nasıl bir şey kitapla çok iyi bilgiye sahip. O kadar sevdik ki kitabı bir kaç kez daha aldık kütüphaneden.
250 syf.
·Beğendi·Puan vermedi
Renkleri,
çizimleri,
hikayenin konusu tam anlamıyla bir harika !
Dostluğun önemini,
dostlarımız için yapabileceklerimizi,
#coranagünlerinde hastalıktan korunmak adına kendimize uyarlayarak çocuklarımıza okuyabileceğimiz çok güzel bir kitap.
40 syf.
·1 günde·Beğendi·9/10
Bu kitabın tüm serisi mevcut.. Her akşam uyumadan seçip okuyoruz... Oldukça sevdik tombik ayıyı..Sadece uyandıgında bagırma kısmı biraz sert..Kitap boyutu büyük, resimler canlı ve belirgin..
40 syf.
·Puan vermedi
Kizima okudugumda bidaha bidaha dedigi guzel masallardan biri. Ayinin uyanip ofkelelnmesi ama onu uyandirmadiklari icin oldugunu farketme noktasi sasirtmacali ve guzel. Cizimleri de oldukca başarılı.
40 syf.
Tombik Ayı serisini biz çok sevdik. Şiirsel bir dille yazılmış. Bu da çocukların kitabı sevmesini, kitapla ilgilenmesini kolaylaştırırıyor. Bilirsiniz çocuklar şarkı söylemeyi çok sever. Ve şarkılar kafiyelidir

Yazarın biyografisi

Adı:
Karma Wilson
Unvan:
Yazar
Doğum:
8 Ekim 1970

Yazar istatistikleri

  • 81 okur okudu.
  • 5 okur okuyacak.