Kristen Callihan

Kristen Callihan

Yazar
8.5/10
19 Kişi
·
14
Okunma
·
1
Beğeni
·
177
Gösterim
Adı:
Kristen Callihan
Unvan:
Yazar
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
334 syf.
·2 günde·9/10 puan
Seviyorum böyle kitapları. İçinde entrikalar barındırmayan, karakterleri sorunlu olsun diye kıymık kadar sorunu meşe ağacı gibi göstermeye çalışmayan, karakterlerin iş işten geçmeden sorunlarını açıkça konuştuğu ve seri olmayan kitaplar candır. Yazarın hala dilimize çevrilmemiş kitabı olmaması da ayrı bir konu. Ama sahte sevgili konusunu seviyorsanız kitabı severek okursunuz.
352 syf.
·5 günde·6/10 puan
Kitabı bu yılın başlarında okumaya başlamıştım. Yarısından sonra ara vermişim. Yarım kalmasın bitireyim diyerek temmuz ayına sıkıştırdım.

Kitap size ismiyle ve konusuyla vaat ettiğini veriyor. Üniversite ortamı. Çalışkan kız öğrenci. Yetenekli futbol oyuncusu. Öpüşmek yok, gece kalmak yok, kimseye söylemek yok. Eh, haliyle aşık olmak da yok. İçimden 6 yıldız vermek gelmese de iç muhasebe yaptım ve "Ey The Hook Up, sorun sende değil; sorun bende olabilir." dedim. Yani kitaptan keyif almadım. Çünkü bu tarz bir şey belli ki okumak istemiyormuşum. O zaman pisliklik yapıp düşük yıldız vermemek lazım.
296 syf.
·9/10 puan
Seriyi okumuş biri olarak nedense serinin en sevdiğim kitabı bu idi. Belki seri olduğunu bilmeden serinin okuduğum ilk kitabı olmasi da buna sebep olabilir. Ama karakterleri boş olmayan, okuması kolay bir kitaptı. Özellikle matematik sevdalısı ve yemek yapmayı seven karakterler her zaman favorimdir.
339 syf.
·2 günde·8/10 puan
Öncelikle belirtmeliyim ki yazar okuması kolay bir yazar. Satırlar kolaylikla akıyor. Yazarda en sevdiğim şey karakterlerinin salak olmayışı ve iletişim becerileri. Kafalarında kurmak yerine konuşan karakterler. Ohh mis. Sadece bu sebeple bile okumaktan keyif alıyorum yazarı. Ve bu kitabı da severek bitirdim.
386 syf.
·2 günde·8/10 puan
Kitap gerçekten sevimliydi. Özellikle ilk sayfalarindan çok hoşlandım. Yazar olmasını istediği derinliği yakalayamamış olsa da düşman aşıklar miti bende her daim çalışır. Denk gelirseniz okuyun bence.
349 syf.
·2 günde·8/10 puan
Şunu söylemeliyim ki okuduğum en eğlenceli girişi olan kitaplar diye bir liste yapacak olsam bu kitap kendisine ilk üçte kesin yer bulur. Başrol kahraman serinin diğer kitaplarinda dahi grubun en yakışıklısı, doğaüstüsü, havalısı, peşinden koşulası, kuralcısı ne bileyim her birşeyi olarak tarif edildiği için dilinin ayarı olmayan bir kadınla konuşmaları daha bir eğlenceli geldi sanırım. Kitabı sevdim sonuç olarak.

Yazarın biyografisi

Adı:
Kristen Callihan
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 14 okur okudu.
  • 11 okur okuyacak.