Laura Baker

Laura Baker

Yazar
8.5/10
6 Kişi
·
13
Okunma
·
0
Beğeni
·
306
Gösterim
Sevdiğin şeyleri geride bırakmak hep zordur ama yeni dostluklarla ve maceralarla karşılaşabileceğini de göz ardı etme.
Geçmişteki bir olayın özünü yansıtan , yalnızca tarihler ve yerler değil. Asıl önemli olan, gerçek insanların getçek hayatları.
Meraba arkadaşlar günğümden sevgilerle çok güzel bir kitap ece ve sardunya iyi arkadaşlar birlikte mambo dans akademisinin tarihcesi konusunu seçiyorlar.Ve bunun için bayan zariften yardım alıyor.Tüm bu olanları günlüğüne yazıyor. Günlükte eceye cevap yazıyor.Bu kitapta ayrıca yardımlaşmadan ve paylaşmadanda bahsediliyor.sizlere okumanızı tavsiye ediyorum.
Kızım ile birlikte, okuduğumuz serinin birinci kitabıdır. Her ebeveyn gibi, kızıma aldığım kitapları önce ben okurdum. Annesini görüp de, feyz alsın diye. Nitekim de, böyle renkli, pullu kitaplar sayesinde kızım okuma alışkanlığı kazandı. O zaman kızım on yaşındaydı. Daha dün gibi hatırlarım, kitapçıda kitapları görür görmez ben fark etmeden bütün seti alıp, benim kitaplarımın üzerine koymuştu. Şu anda on yedi yaşında olmasına rağmen, kitaplar hala kitaplığımızın en özel bölmesinde durmaktadır. Bir çok çocuk kitaplarını, mezun olunca okula hediye etse de, kendisi için önemi ve anlamı büyük olan bazı kitaplarını ayırmıştır. Hatta öğretmeni,hususi olarak eve gelip ayırdığı kitapları istemiş olsa da kızım, onları saklamayı yeğlemiştir. Sevgili ebeveynler, sizlerde küçük çocuklarınıza okuma alışkanlığı kazandırmak ve kitapları sevdirmek istiyorsanız bu seri ile başlayabilirsiniz...
Keşke bu kitabın tüm serileri bende olsa da okusam. Çok güzel bir kitap. Kitapta her şey var. En başında aileyi tanıtıyor. Sonra mambo dans akademisini, içindekileri , insanların bu kitap ile ilgili düşünceleri, günlüğün eceye söyledikleri.
En sonunda da günlüğümden sevgilerle 4' ün ilk tadımlık sayfaları kitapla ilgili test ve sizinle ilgili test. Bale deki bazı hareketler bir baleci hakkında da bilgi. Bu kitabı sizler de okuyun çok güzel. .

Yazarın biyografisi

Adı:
Laura Baker
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 13 okur okudu.
  • 5 okur okuyacak.