Lucy Daniels

Lucy Daniels

Yazar
5.5/10
2 Kişi
·
8
Okunma
·
0
Beğeni
·
33
Gösterim
Adı:
Lucy Daniels
Unvan:
Yazar
Doğum:
1958
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
344 syf.
·5 günde·Beğendi·7/10 puan
Söz konusu Susan Collins olduğunda yeni bir yılın gelişi, ailesiyle -özellikle de oğlu Jack ile birlikte geçirebileceği kaliteli zaman anlamına gelmektedir. Bir dizi korkunç randevudan sonra aşktan tamamen vazgeçen Susan tüm zamanını, öğretmenlik yaptığı okuldaki öğrencileriyle birlikte, yaşadığı kasabanın yerel hayvan kurtarma merkezi olan Hope Meadows’a düzenli geziler yaparak geçirmeye başlar. Anlaşılacağı üzere, Susan’ın hayatında onu meşgul edecek çok şey vardır.

Vardı… Ta ki çocuk kitapları yazmasının yanı sıra oldukça yakışıklı da olan Douglas MacLeod ile tanışana kadar. Douglas dağınık görünümü ve etkileyici bakışlarıyla Susan’ın ilgilendiği tiplerin tam tersi olsa da, ikilinin arasında varlığı inkâr edilemez bir kıvılcım parlamaya başlar. Ancak Susan’ın eski eşi ve oğlunun babası olan Michael’ın sahneye çıkmasıyla genç kadın kendini iki adam arasında kalmış bir halde bulur.

Yeni bir yılın heyecanı her yanı sarmışken, Susan ve Jack’in tercihi kimden yana olacaktır?
...
Öncelikle, konusu ilgimi çektiği için aldığım ama çok da sevemediğim bir kitaptı. Çok uygun bir fiyata indirimden almıştım, yorumlarda buna değeceğini söylüyorlardı. Onlara güvenerek aldım, tabii ki sekiz liraya değecek bir kitaptı ama indirimde değilken almış olsaydım değeceğini düşünmezdim. Konu güzeldi evet ama bence kitap çok çok akıcı değildi. Ayrıca, en sevdiğim karakter kesinlikle Jack'ti. Kitabı yalnızca onun için okudum desem kesinlikle yalan olmaz. Çok sevimli, çok şeker bir çocuktu.
Aşk üçgenine gelecek olursak, fazla bahsedilmedi üçgenden. Kitabın ortalarında birkaç bölüm kadının kararsızlığını okuduk, sonrasında seçimini yaptı. Zaten aşırı kısa bir zaman dilimden bahsedildiği için kitapta belli başlı bölümler hızlı okunuyordu. Genel olarak toparlamak gerekirse de, baş kadın karakterin duygularını, kararsızlıklarını, başına gelenleri, arkadaşlıklarını ve ailesini okuduk. Güzeldi, önerebilirim.
Keyifli okumalar. :)

Yazarın biyografisi

Adı:
Lucy Daniels
Unvan:
Yazar
Doğum:
1958

Yazar istatistikleri

  • 8 okur okudu.
  • 5 okur okuyacak.