Marcus Malte

Marcus Malte

Yazar
5.3/10
3 Kişi
·
7
Okunma
·
0
Beğeni
·
377
Gösterim
Adı:
Marcus Malte
Unvan:
Fransız Yazar
Doğum:
1967
"İşte kanatlarımızı kıran türden ortak ve önyargılı düşüncelerden biri. "Kendi olmak", ne demek bu? Samimi olursak hiçbir anlama gelmiyor. Bu bir aldatmaca. Birçok aldatmacadan biri. Beni iyi dinlememişsiniz Bay Astrid: Aynı anda birçok kişiyiz. Aynı anda çok kişiyiz.Kafesi açın ve bakın kaç tanesi uçacak."
Marcus Malte
Sayfa 172 - #pupayayınları
248 syf.
Çok sevdiğimi ve rahatlıkla okuduğumu söyleyemem ne yazık ki. Kahramanımız Astrit bir gün posta kutusunda bir mektup bulur ve içinden bir hikaye çıkar. Okudukça anlar ki, hikayenin kahramanı kendisidir. Olaylar da bundan sonra gelişir, ancak olayların gerçek mi yoksa hayal ürünümü olduğunu anlamak biraz zaman alıyor. Gerçek ve gerçek dışılık birbirine çok karışmış durumda. Polisiye bir kitap. Ama o heyecanı yakalayamadım.
248 syf.
·Puan vermedi
Posta kutusuna gelen bir dosya, sonrasında engel olunamayan olaylar zinciri. Polisiye kategorisinde bir kitap. Çok olumlu yorumlar duyduğum için almıştım. Ödül de almış. Ama bana hitap etmedi.
248 syf.
Fransa'da başta 2007 Cannes Polisiye Ödülü, 2008 Elle Dergisi Okurları büyük Ödülü ve daha birçok ödül almış bu roman "Polisiye Gerilim" sevenler için okunabilecek bir roman. Her şey posta kutusuna gelen bir dosyayla başlar ve sonrada geri dönüşü olmayan olaylar zincirine girersiniz.

Yazarın biyografisi

Adı:
Marcus Malte
Unvan:
Fransız Yazar
Doğum:
1967

Yazar istatistikleri

  • 7 okur okudu.
  • 4 okur okuyacak.