Maria Murnane

Maria Murnane

Yazar
5.8/10
4 Kişi
·
11
Okunma
·
0
Beğeni
·
16
Gösterim
384 syf.
·3/10
Bazen yolda yürürken bir kitapçı fark edersiniz ve birden içine girip dolaşasınız gelir mi? Ben kitapçı gördüğümde ayaklarım oraya doğru yöneliyor istemsizce birde bakıyorum çoktan içeriye girmiş rafları karıştırmaya başlıyorum. Bu kitapla tanışmam da o şekilde oldu diyebilirim.
Alışveriş merkezlerinde olan kitap stantlarından birinde öyle bakınırken satıcı bu kitabı çok hoş ve sürükleyici olduğunu söyledi. Arkasını okuduğumda düğününden iki hafta önce terk edildikten sonra,kişisel ve profesyonel hayatı altüst olmaya başlamış bir kadını anlattığını gördüğümde bende hoşuma gideceğini düşündüm.

Yanılmışım.

Hem de ne yanılmak sevgili okur. Aslında konu bakımında gayet güzel bir konusu vardı. Yirmili yaşlarının sonunda bir kadın olan Waverly’nin terk edilişinin ardından kendini toparlamaya çalışması, kariyerini sorgulayıp kendine yeni bir hedef belirlemesi, aşkı yeniden arayışı ve babasıyla ilişkisinin gelişimini anlatıyor.
Diyeceksiniz ki gayet güzele benziyor sen neden beğenmedin?
Beğenmediğim şey tam olarak anlatım tarzı. Anlatması gereken o kadar şey varken yazar o kadar saçma ayrıntılar üzerinde durmuş ki asıl dikkat çekecek şey geri plana atılmış.
(İncelemenin devamı sitemizdedir.)

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 11 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 4 okur okuyacak.