Mark Lindemann 

Mark Lindemann 

Yazar
9.0/10
5 Kişi
·
12
Okunma
·
0
Beğeni
·
75
Gösterim
Adı:
Mark Lindemann 
Belki yolların pürüzsüz, köşelerde yol tutuşun mükemmel olduğu büyülü yerler vardır. Böyle bir yer bulursanız bize de haber verin; biz nerede sürsek asfalt sanki bomba düşmüş gibi oluyor.
AKILLI OLUN

Şerit arasına trafiğin hızı 48 kilometrenin arasına düştüğünde girin yoksa manevra yapacak boşluk kalmaz; fazla hız, dikkat edilmesi gereken daha geniş alan demektir, tepki ve fren süreniz kısalır.
ANİ FREN YAPIN

Panik freni yapacağınız durumları beklemeyin. Güvenli, boş bir alan bulup hem ön hem de arka freni kullanarak ani duruş çalışın.
GEZİNTİYE ÇIKARIN

İnsanların büyük kısmı motosiklete binmenin tehlikelerinden bahsetmeyi sever. Niyetleri iyidir, bir kısmı motosiklet karşıtıdır, diğerleri ise cahildir. Bunlarla nasıl başetmeli? Arkadaşlarınıza ve ailenize birlikte motosiklete binmeyi teklif edin. Onların aklını çelip, birer motosiklet sürücüsü yaratmaya çalışmıyorsunuz, gerçi bu da mümkün. Kendinizi bir elçi olarak görün. Gezdirdiğiniz kişi hiçbir zaman motosiklet ehliyeti almayacak bile olsa araba kullanırken motosiklet sürücülerine karşı daha dikkatli olacak ya da motosiklete binmek isteyen çocuğuna destek çıkacaktır. Motosikletin ne kadar keyifli olduğunu gösterin -şehir dışına çıkarın, böylece yüzlerine çarpan rüzgarın ve ağaçların kokusunun keyfini çıkarsınlar. Sizin zaten bildiğiniz şeyleri fark etsinler.
96 syf.
·Beğendi·10/10
#motosikletcininelkitabi üst basligiyla #sürüsbecerileri adli #marklindemann'in #egitimkitabi... 113 maddeden oluşan bu kitap; başlangıç seviyesinden başlayarak ileri düzey bilgileri sizinle paylaşmaktadır. Hatta sayfalar ilerledikçe İçinizdeki apaçiyi uyandıracak bilgiler vermektedir.
Eserin devamında gidilecek rotalar ve görülecek ülkelere de değinilmiştir. Küçük küçük bilgilerle sizi sıkmadan başlayan ve merak uyandıracak şekilde ilerleyen muhteşem bir #kitap.

Yazarın biyografisi

Adı:
Mark Lindemann 

Yazar istatistikleri

  • 12 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 5 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.