1000Kitap Logosu
Meltem Reyhan
Meltem Reyhan
Meltem Reyhan

Meltem Reyhan

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
8.8
30 Kişi
75
Okunma
7
Beğeni
104
Gösterim
Unvan
Yazar
Doğum
İzmir, Türkiye, 1970
Yaşamı
Meltem Reyhan , 1970 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Klasik Arkeoloji bölümünden mezun olmuştur. Üniversite döneminde çalışma hayatına başlamıştır. Üretmeyi öğretmeyi aynı zamanda çalışmaya seven bir kişiliğe sahiptir. El lezzeti konusunda çevresi tarafından beğenilmektedir. Zamanı oldukça yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, Hatha ve Yin yoga yapmayı ihmal etmemektedir. Astrolojiyi kendi çabalarıyla öğrendiğini belirtmiştir. Meltem Reyhan’a ait Youtube video kanalında, kitaplarında, seminerlerinde, atölye ve kişisel çalışmalarında işlediği tüm konuları sevenleri ile paylaşmaktadır. Gelecek Geçmişi Şekillendirir, Niyet Defteri, Derin ve Sırlar Bohçası isimli kitapları yazmıştır. Aynı zamanda belediyelerde kendi isteğiyle çalışmalara devam etmektedir.
Edanur Benli
Mekan Enerjilerini İyileştirmek'i inceledi.
136 syf.
·
2 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
Öncelikle yazara bize kattığı bu güzel bilgiler için teşekkür ediyorum. Kitap hayatıma öyle bi anda girdi ki gerçekten ihtiyacım olan bi zamandı. Mutlaka herkesin öğrenmesi gereken bilgiler var kitapta, okuyun okutun.
Mekan Enerjilerini İyileştirmek
OKUYACAKLARIMA EKLE
4
Aylin
Doğanın Döngüsüyle Uyumlu Yaşamak: Beden ve Doğa İlişkisi - Hayatın Sembol Dili'yi inceledi.
136 syf.
·
5 günde
·
Puan vermedi
"Minicik bir kitap hemen okurum bunu" diyip elime aldığımda bu kadar kapsamlı olacağını düşünmemiştim. Mevsimler ve elementlerin insan vücuduyla döngüsünü sade bir şekilde anlatan yazar, bir çok öneriyle de nasıl adım atılabileceği hakkında fikirler veriyor kitapta. Bütün bu bilgiler tek bir şey için... Sağlıklı bir düşünce yapısı. Bunun yolu da illa ki vücut sağlığından geçiyor. Ona iyi bakmamız, isteklerini göz önünde bulundurup hayatımızı ona göre programlamalıyız. İlk başlarda alışık olmayan birisi için çok karmaşık gelebilir. Fakat adım adım ilerledikçe kendine gösterdiğin özenin tadı damakta kalıyor. Baharın şu muhteşem zamanlarında beden ve ruhsal arınmanın tam sırası...
11
Fatmanur Zeybek
Aile Modelleri: Atalardan Aktarılanlar'ı inceledi.
136 syf.
·
3 günde
·
Beğendi
·
7/10 puan
Beklediğimden küçük bir kitap çıktı cep kitabı gibi aynı. Yazarın youtube kanalında videolarına denk gelmiştim bir kaç kez kitap alışverişi yaparken tesadüfen gördüm ve dikkatimi çekti alıp okumak istedim ve okuduğum ilk eseri oldu. Kitaba başlamadan önce bir defter tutmanızı ve notlar almanızı öneririm. Çünkü yazar size sorular soracak ve kendinizde bazı şeyleri keşfetmeniz için şemalar yaptıracak. Kitabı okurken bende notlarımı alıp yazarın dediklerini bir bir yaptım. Anlaşılması basit ve sade bir dil kullanmış yazar. Çok fazla bilgi yoğunluğu olan bir kitap değil okurken sıkılmayacağınız bir eser. Atalarımızdan gelen davranışlarımız hal hareket ve tavırlarımızın temel kaynaklarını anlamamıza ve keşfetmemize yardımcı olacak bir kitap.
Aile Modelleri: Atalardan Aktarılanlar
OKUYACAKLARIMA EKLE
2