Mick O'Shea

Mick O'Shea

Yazar
6.8/10
5 Kişi
·
12
Okunma
·
0
Beğeni
·
39
Gösterim
Adı:
Mick O'Shea
Unvan:
Yazar
Doğum:
Accrington, Birleşik Krallık
"Arkadaşlarım bir sürü pop konserine gidiyordu ama benim sevdiğim ve dinlemek istediğim insanların hiçbiri hayatta değildi.Bu yapabileceklerimi sınırlıyordu tabii." - Amy
"Ben müzisyenim. Diplomatik davranmama gerek yok, yani ünlü olacağım o beş dakikanın peşinde değilim. Ben sadece dürüst olmaya çalışan bir müzisyenim." -Amy
"Milyon yıl, hatta trilyon yıl geçse bile o törenlere gitmem. Çünkü kimse kimseyi müzik üzerinden yargılayamaz. Müzik insanın içinde olan bir şeydir." -Amy
Meray Atasoy
Meray Atasoy 12. Mıntıka Açlık Oyunlarının Yıldızları'ı inceledi.
160 syf.
Açlık oyunları serisine bayılıyorum ve bu yüzden filmin yıldızları hakkında daha çok şey öğrenmek daha iyi olur diye düşündüm. Ama içindeki çoğu şey zaten serinin hayranlarının bildiği şeylerdi haliyle biraz sıkılarak okudum.
189 syf.
·363 günde
Uzun bir sürece yayarak okumayı tercih ettiğim tek kitaptı. Öncelikle kitabın tasarımı içeriğinden daha güzeldi. Fotoğrafların bazıları iyi seçilmemiş olsa da güzeldi.
İçeriği ise Kızım Amy'ye kıyasla daha yüzeyseldi. Aslında daha çok "gündemdeki Amy"yi bizlere gösteriyordu. Kızım Amy ile yakın zamanlarda okunduğunda pek çok şeyin daha iyi kavranmasına yardımcı olur.
Amy'nin kariyerini yakından görmek iyiydi. Yine de yazarın sadece araştırması olması vb. sert yargılarından dolayı kitabı samimi bulmadım. Ve fazla Amy'ye uzak bir kitaptı. Sadece açıklamalarının toparlanmış hali gibi bir şeydi. Yine de okumak güzeldi.
engin divir
engin divir 12. Mıntıka Açlık Oyunlarının Yıldızları'ı inceledi.
160 syf.
·1 günde
Açlık Oyunlarının üç ana karakteri Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson ve Liam Hemsworth hakkında bilgi veren kitap. Neredeyse bir biyografi kitabı. Çocuklukları, oyunculuğa nasıl başladıkları, kariyerleri ve Açlık Oyunları filminde nasıl rol aldıklarını ayrıntılı olarak veriyor. Kitaptaki fotoğraflar oldukça güzel. Kitabın renkli ve kaliteli bir baskısı var.

Bu kitap Açlık Oyunları hayranlarının ilgisini çekebilir. Ancak filmin hayranları da bu kitaptaki bilgilerin çoğunu zaten biliyordur.

Yazarın biyografisi

Adı:
Mick O'Shea
Unvan:
Yazar
Doğum:
Accrington, Birleşik Krallık

Yazar istatistikleri

  • 12 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 8 okur okuyacak.