Mike Johnson

Mike Johnson

Yazar
7.3/10
12 Kişi
·
27
Okunma
·
0
Beğeni
·
73
Gösterim
Adı:
Mike Johnson
Tam adı:
Michael Oliver Johnson
Unvan:
Yazar
Doğum:
Yeni Zelanda, 1947
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
23 syf.
Bu sayı Kara'nın Dünya'ya düşüşü ile başlıyor ve Kal-el'in yardımı gelene kadar neler olduğunu anlatıyor. Eğer #0. sayıyı okumamış olsaydım aklımda pek çok soru olabilirdi ancak şu an birkaç ufak değişiklik dışında herkesin bildiği origin-story olarak devam ediyor. Umarım ilerleyen sayılarda bu durum böyle kalmaz.

Tek hoşuma gitmeyen yan karakterin fazlaca seks objesine çevirilmiş olması idi. CW'nin Supergirl kıyafetine alışmış olduğumdan bu sayıdaki kıyafet hoşuma gitmedi.
22 syf.
Okuduğum ilk Supergirl çizgi romanı oldu. Her ne kadar Marvel evrenini daha çok sevsem ve takip etsem de DC evrenine biraz daha aşina olmak için dizisini de izlemiş olduğum Supergirl'e göz atmak istedim.

Bu çizgi roman sayısında Kara'nın Dünya'ya nasıl gönderildiği anlatılıyor. Pek çok detay cevapsız bırakılmıştı ama eminim ilerleyen sayılarda cevaplar yer alıcaktır.
22 syf.
Bu sayıda Kara bir yandan nasıl güçlere sahip olduğunu anlamaya çalışırken bir yandan da Superman ile savaştı. Bu sayıda da görüldüğü gibi feminizm etkisinde yazılan bir karakter olduğundan Superman Kara tarafından yerden yere vuruldu.

Son sayfada yer alan kırmızı şeyin ne oluğunu ya da kim tarafından ele geçirildiğini anlayamadım. Ama nedense bana kırmızı kriptonit gibi geldi ki büyük ihtimalle değil. Muhtemelen Kara'nın babasının bıraktığı mesajı içeren bir çesit kayıt cihazı olduğu ortaya çıkacak.

Yazarın biyografisi

Adı:
Mike Johnson
Tam adı:
Michael Oliver Johnson
Unvan:
Yazar
Doğum:
Yeni Zelanda, 1947

Yazar istatistikleri

  • 27 okur okudu.
  • 22 okur okuyacak.