Murat Karabulut

Murat Karabulut

Yazar
9.0/10
4 Kişi
·
7
Okunma
·
1
Beğeni
·
838
Gösterim
Adı:
Murat Karabulut
Unvan:
Yazar
Gidiyorum

biliyor musun? ilk defa gidiyorum.
Sadece senden değil, zoruma da gidiyorum.
şimdi, kim kabul eder beni,
Kim sever beni inan hiç bilmiyorum bildiğim tek bir şey var, senden ayrılıyor olmak canımı yakarken senden ayrılıyorum ama mecburiyetini de seviyorum.
Bazı duygular ağır gelir kelimelere

içimde ölen insanlar var benim. Zamanında çok önem verdiğim değer verdiğim ve sahiplendiğim insanlar var..
Geçmeyen hastalığı mısın

biliyorum geçmiş olsunlar değil gelmiş olsun dilekleri iyileştirir Sol Yanımı Çünkü geleceği inanmaktan geleceğini bilmekten daha güzel bir tedavi olmaz bu öksüz yürek için. Sahi bu hastalık geçmiş olmadan gelmiş olur musun?
B'aşk'alaşmış Aşkın Afili

Merhaba sevgili!
Nasılsın bilmiyorum ama ben düzenli olarak seviyorum seni hala biliyorum yine okumayacaksın bu yazdıklarımı, ya da okuyamayacaksın...
Vazgeçmelisin

Her şeye rağmen vazgeçmelisin bazı alışkanlıklarından mesela, değmediği halde değer vermekten, kırmaya kıyamadığın insanlar için kırılmaktan gelmeyeceğini bildiğin halde beklemekten sevilmediğim kadar sevmekten umrunda olmadığım biri için üzülmekten mesela ya da seni kaybetmek korkmayan birini kazanmaktan vazgeçmelisin Çünkü Bazen vazgeçmek güzel şeylere giriş mektir...
%7 (17/275)
·Beğendi·10/10
Gidişinden bilirim ayrılıklar acıtır kanatır ve her veda bir ömürü yarın bırakırım Yarım Kaldım ama hep sevdim kendimden daha çok hem de fazla abarttım seni sevmeyi hak ettiğinden daha fazla Sen hiçbir şekilde dilde hiçbir şey sıfat kazanılmamış ken ben en güzel cümleleri kurdum Sana da hayır kendi ütopyam da bu sevgi fazla geldi sana ne sen kaldıra bildin ne yüreğin.

Yazarın biyografisi

Adı:
Murat Karabulut
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 7 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 5 okur okuyacak.